Valentino Rossi

Můj den s Valentinem... ; )

16. srpna 2010 v 19:39

OK, nejdřív se nalaďte letně a italsky Valeho neoficiální hymnou... xD


Pravděpodobně bude na tomhle článku nejzajímavější paradoxně nadpis, protože...

... jsem skutečně v mysli byla celej den s ním. Už od sedmi od rána. (Plašila jsem se úplně zbytečně, že to nestihnem, protože Moto GP se opravdu jezdilo ve dvě, jak jsem si myslela, a ne ve čtvrt na jednu, jak psaly všechny české deníky...)
Ale potom, co jsme dorazili na Masarykův okruh a sedli si na tribuny, jsem s hrůzou zjistila, že na start není moc výhled, a na stupně vítězů už vůbec ne. xD Takže jsme se hodinu smažili na sluníčku, znuděně čekali, až dojezdí Moto2 a o přestávce šli zkoumat terén, kudy bysme se mohli dostat blíž k jezdcům. xD A brzo jsme narazili, protože k nim měli vstup samozřejmě jenom VIP, a sekuriťáci se nedali podplatit. xD Ale než jsme stačili něco vymyslet, začalo se schylovat k závodu a museli jsme na místa.
Závod by se dal jednoduše popsat, jako největší řev, kterej jste kdy slyšeli (všichni jsme byli hluchý, ale šťastný xD) a pak už jenom barevný skvrny, který se míhaly mnohem rychlejc, než jsem si přála. xD Takže jsem si udělala pár fotek krajiny a zbytek závodu jsem mámě ukazovala, kde je Valentino, aby z toho taky něco měla. xD
Valentino skončil pátej. Vzhledem k předešlýmu článku příště napíšu "Doufám, že neskončí první." xD Připadal mi trochu naštvanej, ale nemusí bejt. ; ) Dokavaď má za závod deset milionů, bude stále moje jednička. xD Ne, pravda je taková, že ho miluju od čtrnácti, a je mi líto, že když v Brně přišel o panictví, bylo mi teprve osm let. ; )
Vyhrál Jorge Lorenzo, takže můj kamarád fanoušek slavil, ale stejně jsem si pak na protest dala v restauraci špagety. ; ) Ale pozor... Jorge je snad jedinej, kterýmu bych to vítězství přála. ; ) Ostatně oba jsou s Valentinem hřebci jedný stáje (hmmm... xD), i když se Vale rozhodl, že Yamaha už z jeho talentu vytěžila dost, takže zase konvertoval k jiný značce... A že mu Yamaha slušela... ; )

Riders...
Riders...
"Takže jsme domluvený... Dvakrát tě nechám vyhrát, ale pak už tě šetřit nebudu..."

Na Jorgeho budu asi pozornost zaměřovat častějc... x) Moc šikovnej chlapec... xD

Chorche... xD
A zase budu muset použít fotku cizí produkce (sice s bolestínským nápisem, ale toho si člověk všimne stejně až na druhej pohled xD)...

Ale Valentino bude stále existovat aspoň v mé paměti ("Vraťte se..." xD)... ♥


A shrnutí? ; ) Nevím, jestli mám brečet, že jsem ho viděla, nebo že jsem ho neviděla. ; ) Jistý je, že takovou koncentraci hezkejch sekuriťáků, který hlídali, aby Valemu někdo nezlomil i to druhý párátko, jsem nikde jinde nezažila. xD A ještě dlouho po odjezdu jsem na benzínkách potkávala hezký chlapy v tričkách I ♥ VR, takže jsem cítila takovou soudržnost, jakou naše republika od roku 1989 nepamatuje. ; ) Nj, kdo nemá tričko Valentina Rossiho, jako by nebyl. 8 ) Dneska v Penny se jeden sotva tříletej capart podíval na moje tričko se sluncem a měsícem, což jsou symboly Valemu vlastní, a spustil: "Valentino... Valentino..." x)

Na co se žinýrovat... xD

19. července 2010 v 19:39
Přece se to nevyhodí... xD


A jinak gratuluju našemu chlapci (kapitánovi Amerika xD) ke čtvrtýmu místu. ;) Já bych si po zlomený noze nárokovala nemocenskou 10 let, ale ne tak náš pracant. x) Takže i když nikdy doopravdy z procesu nevypadnul- Vale, vítej zpátky! x)

Šťastnýho Valentýna... x)

14. února 2010 v 19:39
Přeju všem zadanejm i nezadanejm, a sobě si popřeju aspoň šťastnýho Valentina... x) Tuhle fotku jsem sháněla strašně dlouho. Existuje jenom ve dvou verzích: v neuložitelný, a v tý, kterou jsem před pár dněma našla a která se mi sem zrovna dneska tématicky hodí. x) Mohla jsem sem dát jakoukoliv jinou fotku, ale znáte tu obsesi, když si řeknete, že chcete zrovna tohle a s ničím jiným se ne(u)spokojíte... ;)
A pod perexem překvapení pro Animáčka... xD

Simply the Best...

28. září 2009 v 19:39
Valemu závodění asi málo vynáší, zase se vrhnul na reklamu... x)

Věřim, že v Neděli vyhraje. x) A i kdyby nevyhrál, stejně je z nich nejlepší a nejhezčí, a proto sem taky dávám jeho videa, abych na to náhodou nezapoměla... ;)

Pracanti z Moto GP... xD

27. září 2009 v 19:39
Dneska jsme se museli obejít bez závodu, protože okruh, ve kterým se dneska mělo jet, není dostavěnej... x/ Jako kompenzaci sem dám super video, který ukazuje, jakej si 4 závodníci našli vedlejšák... xD Herecký výkony všech mě dostaly, zvlášť Colinův ve 2:14... xD

Ale jinak je moje jednička stejně Valentino. x) Úplně chápu reakci chlápka, když ho uvidí za stolem. xD
Teď sem hodim ještě pár fotek z jednoho good blogu, kterej jsem dneska objevila x)...

Můj cestovatel...
..., kterej to umí i s dětma. x) Jak sám říkal, ještě si chce odjezdit pár sezón a pak si pořídí vlastní. ;)
Tahle fotka mě zvlášť dojala ;)...
Zase si nechává narůst na hlavě řepu, aby jí na léto mohl shodit, ale stejně ho miluju... xD
"Tak Obi, necháš mě aspoň při jídle?"
"Ne. A všechno ti to snim."

Jsem v euforii z...

6. září 2009 v 19:59
... Valentina, samozřejmě! xD Ne, že by to už nebyla nuda, jak je pořád první, ale v tom případě ráda umřu nudou. 8) Kromě toho, že se hned v úvodu skácely asi 3 motorky na zem a opět proběhla výměna názorů, měl Vale na helmě oslíka ze Shreka. 8) Chtěl tak dát najevo, že je osel, protože při nějakým minulým incidentu přišel o body... A na stupních vítězů měl oslí uši. xD Stejně mu slušely, udělal to úplně zbytečně. xD Vždycky se raduju s ním a usmívám se, jak debílek, takže mě bolí pusa. x) Každopádně kdyby naši fotbalisti dokázali takhle přiznat chybu, když se jim něco nepovede, to ne. Radši se zmastěj do bezvědomí. ;) No, kdyby byli aspoň z poloviny tak dobrý, jako Vale, nebo jako Lorenzo (ten bude jednou jeho nástupce ;)), tak máme každý mistrovstí první místo zajištěný. ;)

Příště jedu taky!

16. srpna 2009 v 19:49
Wow, adrenalin ze mě pomalu vyprchává, takže můžu psát o dnešním TV zážitku. ;) (Pro ty, který neví, o co go- Moto GP ;).) Lidi, ve mě se pralo takovech pocitů, když jsem to sledovala... Moc jsem tam chtěla bejt. Od startu až po "nečekanou" Valeho výhru. x) Z toho mám samozřejmě radost, i když mi bylo líto jeho stájovýho kolegy "Chorcheho"... xD Sice se vždycky rozčiluju, když se s Rossim pere o první místo, ale mám ho ráda. xD Musí pro něj bejt frustrující, když už podruhý spadnul pár kol před cílem, zrovna když měl šanci na výhru. Joo, Valentino se jen tak rozhodit nedá. x) A jak se Vale krásně radoval, když si dal po cíli ještě jedno kolečko... A jak jsem záviděla fanouškům, který se na něj hned sesypali a plácali ho přes helmu... xD Taky bych si plácla... x) Jestli někdo čeká objektivní recenzi závodu, tak ho zklamu. ;) Tohle je citovej výlev nevyléčitelný puberťačky. ;) Prostě ten kluk je rok od roku krásnější. xD Předevčírem s ním ve sportovních novinách bylo interview (teda interview... položili mu asi 2 otázky, a to je sakra málo ;)) a tam mu to tak slušelo... x) A pozdravil TV Novu. xD Prostě teď nejsem (a asi nikdy nebudu) schopná kritiky na jeho osobu. Pořád ho vidím, jak si dal s kamerou "francouzáka" a pak to utřel nějakým hadrem... xD Poprvý v přímým přenosu jsem viděla, jak 2 závodníci (taky pár kol před cílem) spadli a pak se spolu málem porvali... xD Jj, závod, jak má bejt... 8) Takže milý deníčku, myslím, že začínám šetřit na vstupenku a příští rok už si nenechám Valeho ujet... ;)

Rossi a Lorenzo...

27. června 2009 v 19:39
Když se baví Španěl s Italem... x) Aspoň že si rozumí, já z toho mám kulový... x)
Myslela jsem, že ten článek nechám tak, jak je, ale po dnešním závodě a emotivním vítězství "našeho" Valeho to musim ještě trochu upravit. xD Fanoušci samozřejmě ví, že dneska Rossi bojoval o 100. vítězství. A taky už víme, že to dopadlo dobře, takže se to oslavilo ve velkým stylu. x) Rossi a spol. si připravili obrovskou plachtu, která mapovala všechna Valeho vítězství a rozvinuli jí na trati. Moc krásnej a dojemnej záběr. ;) Pak si Valentino dal ještě jedno kolo (řídil s praporem s číslem 100), dojel na stupně vítězů, a pak už to bylo všechno při starým. xD Italská hymna, šáňo atd. atd. ;) Komentátor měl pravdu, když řekl: "Myslím, že tým Fiat Yamaha to má hrubě pod kontrolou."... xD Vale, gratuluju a přeju ti ještě hodně vítězství. x) Jseš boreček a jsi moje sluníčko. x)

A rovnou sem hodim i pár výroků, který stojej za to... ;):

"Pravda je, že když je moje motorka připravená, a já můžu jet jak chci, nikdo mě nemůže porazit!"

"Předjet Biaggiho v posledním kole bylo jako ten nejlepší orgasmus."

"Je milé mít jednu dvě holky, které tě pronásledují, ale když je jich tisíc, to není dobré!!"

"Mám různé vztahy se svými motorkami. Nedávám jim jména, ale vždy si s nimi povídám. Nevím, zda ostatní jezdci dělají to samé. Není to jen kus kovu- má duši. Taky mi odpovídá, ne hlasem ale součástkami."

"Jsem Valentino Rossi. A chci být člověkem, ne ikonou."

Grande Vale... ;)

23. června 2009 v 19:39
Tiskovka po Velký ceně Katalánska. ;) Jednoho dne to třeba smažu, ale dneska ne, dneska ho tady chci mít. ;) Abych jednou svejm dětem (nebo zvířatům) mohla ukázat, do koho jsem byla zamilovaná. ;) Není to jenom o tom, že je prostě dobrej, ale i o tom, že je to ztělesněná roztomilost, už kvůli tý jeho angličtině, kterou se snaží mluvit, i když je vidět, jak je vyřízenej. x) A jak na konci to vítězství věnoval Jeremymu... Bejt na tý tiskovce, tak na něj zařvu: "Pocem, ty kluku...", pověsím se mu kolem krku a nikdy ho nepustím... x)

A teď, během kontroly, jestli v tom článku nejsou chyby, jsem našla novou reklamu s Valentinem a jeho bláznivým kamarádem... ;)

Abych nezapomněla (jako že já na to určitě nikdy nezapomenu) zmínit jednu zajímavou informaci: Vale přišel o panictví v 17ti v Brně... ;) Na dotaz, jestli je gay, někdo odpověděl: Není gay, je jenom Ital... ;)

Valeho galerka + bonus... ;)

23. června 2009 v 19:18
Koukám, že nejsem sama, kdo má špatný období. Já ve škole, Valentino na trati. Dneska mu to taky nevyšlo, jak by si představoval. Sice třetí místo může bejt pro někoho krásný, ale pro osminásobnýho mistra světa asi ne. Ale i tak má Valentino svoje místo u mě v srdci (zničenýho infarktama ze zkouškovýho období ;)) jistý, takže mu tady udělám "malou" výstavu... x)

Mistr světa i v parádičkách... ;)

..., kterýho fanoušci milujou...

Valentiiinooo...! xD

23. června 2009 v 19:08
Tenhle borec si zaslouží mít tady svojí rubriku, a proto jsem do ní přehodila všechny články z kategorie Muck... x)

Tenhle (letos) 30ti letej závodník je mi strašně sympatickej tim, že i když je druhej nejvíc vydělávající evropskej sportovec, tak se nechová, jako namyšlená hvězda. Naopak, je to vtipnej a v pohodě kluk. x) Poslední závod minulou Neděli se mu teda nepodařil, ale fanoušci mu věří a fanděj dál. ;) No a když zrovna nezávodí, tak natáčí reklamy. ;) Tyhle jsou na Fastweb a k mojí velký nespokojenosti se nevysílaj v ČR...

Ty konce jsou nejlepší... xD A ta italština... ♥ Se jí na "starý" kolena ještě začnu učit... ;)

 
 

Reklama