♥Twilight♥

Desetkrát Edward... ;)

24. srpna 2010 v 19:39
Aneb to nejlepší z Twilight ságy. xD

Bála jsem se to dát do týhle kategorie... xD Je to Ani soukromý vlastnictví, tak nevím, jestli na to můžu šahat... x) Co myslíš, Ani? ;)

OK, jedem... xD Všichni to už znáte z bravíčka, až na jednu osobu, který to teď mileráda naservíruju... xD

10 způsobů, jak naštvat Edwarda Cullena (pro kluky):
1) Řekni mu, že třpytění-se-na-slunci nevypadá zrovna dvakrát mužně... Hmmm...
2) Vždycky, když se objeví v tvojí blízkosti, tak si začni zpívat Crazy Froga nebo podobnou příšernou muziku.
3) Vysvětli mu, že podle amerického zákona není jeho Bella plnoletá, a tudíž není jejich vztah povolen a on by mohl jít kvůli tomu klíďo do vězení! Tsss...
4) Zeptej se ho, proč taky neumí takový cool hustý tríčky jako mnohem lepší stylovej týpek- Harry Potter!
5) Ukradni mu mobil a jako vyzvánění mu nastav song od Madonny "Like a Virgin" (= Jako panna/panic).
6) Před jeho očima ucucávej s chutí nápoj z krvavých pomerančů a rozplývej se přitom: "Hmmmmm, ten je výbornej, krrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrvavej!
7) Řekni mu: "Jako plastikovej ´Ken´ vypadáš fakt mnohem líp, než ve skutečnosti, mrtvolo!
8) Věnuj mu permanentku do místního solária.
9) Zeptej se ho s hlubokým opovržením, proč ve svých 109 letech pořád bydlí u rodičů... Cha!
10) ... a přihlas ho do pořadu "Jste to, co jíte"!

Ale doufám, že mi tímhle Ani odpustí... x) (I to páďo, co jí dlužím... ;))

10 důvodů, proč milovat Edwarda Cullena pro (některé) holky:
1) Vedle Edwarda budeš vždycky vypadat krásně opálená- i při používání ochranného faktoru 30!
2) Jeho oblíbené místo pro romantický piknik a procházky je tajná skrytá mýtina v lese. Aaach!
3) V horkých dnech bude tvojí osobní obživlou krásnou a ledově sexy klimatizací.
4) Nebudeš už nikdy potřebovat disko-kouli, protože Edward se třpytí až dost!
5) Nikdy neusne nudou, když mu budeš něco dlouze, dlouze... a dlouze vyprávět.
6) Vždycky tě dokáže odnést a rychle přepravit- kamkoliv- a je přitom úplně jedno, kolik vážíš.
7) Domácí úkoly už nebudou díky Edovi problém. Ví všechno a už několikrát dokončil školu.
8) Nikdy ti nešlohne z talíře hranolky ani nic jiného.
9) S tvými rodiči si dokáže velice nadšeně povídat o "starých dobrých časech".
10) Nabízí ti v pravém slova smyslu "nesmrtelnou lásku..."

Ofiko plakáty k New Moon...

29. září 2009 v 19:38
Tak jsou konečně tady, i když se dalo tušit jak budou vypadat, ale i tak jsou moc pěkný x)...Jsem tak strašně utahaná že nemám ani sílu vymyslet oduševnělejší článeček, tak se jenom dívejte x)

AnOtherMan magazine...

28. září 2009 v 19:48
Nový, prý podzimní fotečky z Robova photoshootu...Já prostě miluju ten jeho zmučenej výraz...Chtěla bych "trpět"s ním xD

Už budu, už budu... xD

22. září 2009 v 19:13
Nádherná nádherná( Bridget xD) sada foteček z natáčení, ještě jsem je nikde neviděla... Jako vždycky sem dám hlavně Roba, ptž z něj na těch fotkách prostě nemůžu ♥♥♥...

Kliiiiid...xD

22. září 2009 v 19:10
Takže, všichni fanoušci obou táborů se uklidní, zhluboka se nadechnou a...dobře, teď můžete začít ječet xD...Berte to tak, že tahle fotka spojuje naše dvě velký lásky v jednu xD
A ještě se k tomu všemu na netu prodávájí tyhle placky!!! xD Jak bohužel xD


All in one...x)

20. září 2009 v 13:31
Mixík všech trailerů co se objevily, užijte si úžasných 6 minut x)


Aby ses nám nerozpustil... x)

19. září 2009 v 20:23
Robísek si vyšel na noční procházku a trošku zmoknul, vypadá že je mu to úplně jedno...Asi ví že je sexy i mokrej, možná ještě víc xD Napadaj mě samý nemravný věci a jelikož ještě není po desátý hodině, tak radši rychle jenom ty fotky x)

Robsten...

19. září 2009 v 12:58
Tak jelikož jsem teď úplně sama samotinká, tak se musím přiživovat na lásce někoho jinýho x). Jen jsem tak brouzdala po youtube a našla jsem tam asi tisíc videjek který maj dokazovat to, že spolu Kris a Rob něco mají. Některý jsou věrohodnější než jiný, ale i tak je na to hezkej pohled. Nevím proč, ale mě se prostě libí ta představa že by byli spolu. Sice se užírám žárlivostí, ale to je fuk, když už má mít někoho jinýho než mě, tak jí xD A stejně jestli spolu tajně nechodi, tak spolu rozhodně spí, takže to vyjde nastejno x) Tak sem dám pár videjek ať se máte taky na co koukat a závidět x)

MTV Music Awards 2009- jejich slavný skoro polibek který si nacvičili kvůli ceně za nejlepší filmový polibek...a že se jim to povedlo x)


Tohle videjko se mi líbí, Rob je tam neuvěřitelně sexy...Spíš jen věnované Kristen a Robovi než že by to mělo něco dokazovat, ale líbí se mi ta písnička x)


Překrásný video z focení photoshootu pro Vanity Fair...Jim to prostě spolu taaak sluší x)


No a nakonec 8 důkazů o tom že "Robsten" není výmysl...Noo, když něco chcete vidět, tak to vidíte, já teda spíš dost věcí nevídím, ale i tak věřím že ty dva jsou spolu:)


A ještě bonus

Slovo Boží...x)

19. září 2009 v 11:59
Bože, konečně je víkend, jsem krásně vyspinkaná, i když to raní vstávání si vybírá svojí daň, už nevydržím spát tak dlouho jako dřív, ale probuzení to bylo moc pěkný, když jsem se vzbudila, tak jsem jako obvykle šla hned na net a Robísek mi udělal ze soboty ještě hezčí den. Slíbil, že když se Peter(Carlisle) stane králem twitteru tak pošle všem taky jednu zprávičku a poslal x)

Mnohokrát děkuji. Tady je Rob....Ahoj, tady Rob...Můj první a poslední tweet...Můj táta mě k tomu donutil.

Mno, moh teda napsat něco oduševnělejšího když na to všichni čekáme, ale co, Bůh Rob promluvil z nebe k nám lidem xD Ale chápu že ho twitter nebaví, taky jsem si ho založila a vydrželo mi to dva dny, je to na zbláznění x)

Ruce Boží... x)

17. září 2009 v 19:30
Tak už mám další důvod proč jet do New Yorku tohle město naprosto miluju,je to nejkrásnější kus země na světě a to teď i kvůli tomu že tam Rob otisknul svoje ručicky:) Škoda že se tam neotisknul celej, nebo tam rovnou nestojí(ehm xD) a nečeká až ho přijedu nemravně očumovat a osahávat, ale i tak je to moc pěkný:)


MTV Video Music Awards...

15. září 2009 v 19:06
Tahle akce proběhla sice už v neděli, ale nějak jsem neměla čas to sem dát dřív...Teda původně se mi nechtělo vůbec ptž jsem se zařekla že Jacobova alias Taylorova fotka se tady nikdy neobjeví, ale copak můžu dělat něco jinýho když to tam Robovi tak strašně sluší?! x) A musím uznat že i Kris vypadá báječně, docela jsem čekala co provedou s jejím stylingem smažky a koukám že zázraky se pořád dějí xD Má nádherný šatičky a líbí se mi i jak jí udělali vlasy, můžu jenom závidět xD

Tady mě dostal Robův výraz xD Zajímalo by mě na co myslí...x)
A nejlepší nakonec..Víte mě je vlatně úplně jedno jestli spolu něco mají, myslím si že jo, ať už se to snaží utajit jak chtějí...Tahle fotka nahrává do karet těm co jim fandí, tak uvidíme kdy už se přestanou schovávat:)...Ale když na tuhle fotku koukám tak mi je tak nějak smutno, mám poslední dobou fakt blbý dny, jak už tady psala Obi máme praxi a to je fakt očistec, už na to přestávám mít sílu...a když koukám jak jí tady objímá tak mi dochází, že i když se přesvedčuju že ne, tak taky potřebuju někoho kdo by mě obejmul a pevně držel a trošku mi dobil baterky. Jedinej člověk co mě drží nad vodou je Obi, a tímhle jí chci strasně moc poděkovat, sice se teď moc nevidíme, ale i to že si každej večer napíšem na ajsku a držíme se nad vodou mi strašně pomáhá, bez ní bych asi nebyla to co jsem a nebyla už ani trošku šťastná, takže Obíčku fakt tě mám moc ráda, děkuju:)..Já se omlouvám za tyhle svoje kecy, ale potřebovala jsem se vypsat...Jo teď už bych sem taky mohla dát tu fotku, co:)

Už je to tady! x)

13. září 2009 v 19:53
Tak je konečně tady- 3. oficiální trailer k New Moon. Podle mě je ze všech úplně nejlepší, koukala jsem na něj s otevřenou pusou, ale to nejenom kvůli Edwardově super tělu xD Už se fakt nemůžu dočkat. Plánujem jít na půlnoční premiéru, to bude fakt pecka, sice mě asi kámošky budou muset uklidňovat jestli budu mít stejný reakce jako u tohohle traileru, jako že asi budu a bude to ještě mnohem horší xD Tak se pěkně dívejte, já na to koukám už dvě hodiny pořád dokola, asi toho už budu muset nechat x) Snad už tu to vydrží a zase to nesmažou! Taky nám nic nedopřejou x)

Utřete si nudli Edwardem...x)

10. září 2009 v 19:50
Já teda nevim, neříkam že bych si to možná nekoupila, ale už mi to přijde trochu uhozený... Jak už tady někdo psal do komentíků, za chvíli si budem utírat zadek toaletním papírem s Edwardem Cullenem:)... Já bych teda dala přednost tomu znesvětit Jacoba, aspoň by se dostal tam kam patří:D Njn, holt když jde o peníze tak se jejich ksichtíky natisknou vážně všude...Ale nám Čechům to může bejt stejně jedno, k nám se tyhle věci nikdy nedostanou:D

Rob a Kris na natáčení Eclipse...

10. září 2009 v 19:49
Dala bych všechno abych mohla na natáčení dělat i toho nejposlednějšího poskoka:D Třeba by se na mě Robísek taky tak krásně usmál:)

Robískův nový photoshoot...

5. září 2009 v 20:16

Aaaaa, chci mu stáhnout ty tepláčky xDMám ROFL xD

5. září 2009 v 20:15
Rozhovor z Charliem Bewleym a Danielem Cudmorem o Robertovi. Jsem asi jediná fanynka která netuší koho tyhle dva hrajou,ale jsou fakt slušně na tripu:D Ale s Robem mají pravdu, byla bych stejná kdybych ho potkala:D
Myslíte, že je to šílené, vidět všechny ty fanoušky cestující na natáčení?

CH: Nepochybně bylo rozbito hodně prasátek kvůli cestě sem. Je tu jen jedna osoba, která za to všechno může: Edward Cullen.

D: Je to neuvěřitelné. Můžeme doslova slyšet jak se Rob pohybuje po městě. Ten řev fanynek slouží jako GPS k jeho nalezení.

CH: Rob "Pattz" je polobůh. Kdyby zemřel, 10,000 dívek by hned zemřelo taky.

D: Rob je jako všichni z Beatles v jedné osobě. Je to šílené. Závidím: v momentě, kdy si myslím, že se někdo chce se mnou vyfotit, podají mi foťák, abych je vyfotil s Robem.

CH: Ráno, když se zrovna vzbudíš a vypadáš jako nikdo, dívky si vás chtějí vyfotit. Vy mile přijmete a o vteřinu později se vás zeptají: "A mimochodem, kde je Rob?"

D: Je skrytý v mé kapse.

Počkejte až fanoušci uvidí Nový Měsíc. To se to potom otočí na vás.

D: Uvažuji o koupi obrovského afra, abych zůstal bez povšimnutí.

CH: Máš pod tvým afrem místo pro dva? Ne, vážně, je to tady ráj. Trávíme noci v úžasné vile v Toskánsku, pijeme víno. Další den jdeme na natáčení a řvou na nás fanynky.

D: Měli byste vědět, že na nás řvou jen proto, že jim překážíme ve výhledu na Roba. "Kazíš mi fotku, uhni!"

Nějaká negativa kromě toho?

CH: Robert je pořád naživu. Vrah, kterého jsem najal, viditelně neudělal svou práci.

Někdo z PR: Jako by ses ho dost nepokoušel zabít ve filmu.

CH: Hej, nemáš nám zabránit říkat takové věci?

PR: Je to v knize.

CH: Vážně? Asi jsem neposlouchal dostatečně dobře, když mi produkce dala audio knihu. (smích)

Cítíme spoluúčast mezi vámi dvěma.

D: Naše postavy se znaly sedm století, proto jsme se předtím setkali, abychom ji vyvinuli.

Koho byste si přáli jako režiséra pro Rozbřesk?


CH: Baz Luhrmann (Mouling Rouge, Austrálie) , bez váhání. (smích)

D: Kdyby nebyl Spielberg moc zaneprázdněný, možná by se mohl starat o druhý tým?

zdroj: stmivani.blog.cz

Štítečky:)

30. srpna 2009 v 18:30
Skoro se mi chce napsat " Hurá do školy" ale nechci aby mě tady někdo slovně ukamenoval:) Ale i tak si to září můžeme trošku(opravdu jenom trošku) zpříjemnit. Narazila jsem na tyhle super štítky na sešity, vybrala jsem ty co se nejvíc líbí mě. Jacoba tam nehledejte, toho bych radši ani neviděla:D Tak vytisknout a nalepit, já sama s nima budu trapčit ve svých dvaceti letech na VOŠ:D Jo a btw nikde jsem nenašla Edwarda:(:(:(

Komiks...

30. srpna 2009 v 18:29
Noo, tak když pominu že jsou dost divně nakreslený, tak se mi to docela líbí:) a souhlasím s Edwardem, taky nechápu jak může být s tím čoklem:D
Tady je překlad:
Edward: " Jak můžeš být s tím čoklem?"
Jacob: " Jak můžeš být s tou pijavicí?"
Bella: " Zajímalo by mě jestli má Mike dneska večer volno. Je dobře že tyhle dva nemůžou číst moje myšlenky."

Ano!!!:D

30. srpna 2009 v 18:28
Zase jednou krásná fanmade fotečka. Tentokrát svatební fotka Edwarda a Belly... Ed je asi jediný "člověk", který by mě donutil se vdávat:D Prostě nádhera...

Robert v restauraci...

29. srpna 2009 v 20:06
Robert byl spolu s pár dalšími herci na večeři... Moc mu to sluší, ale když tak koukám na to triko co mu kouká z mikiny, tak mě napadá že Bella měla možná s tím kriptonitem pravdu, vypadá jako kdyby měl kostým supermana:D

 
 

Reklama