Tokio Hotel- články

Již potřetí... xD

1. září 2010 v 19:39
Dnešní článek jsem chtěla věnovat svojí milovaný škole a chápavým paním profesorkám, protože jsem vděčná za každej další rok studia. x) Ale něco mi do toho vlezlo... Bill s Tomem maj ZASE narozeniny... ;)

Takže žížalky moje... xD My všichni jsme už dosáhli věku, kdy není čas na slova, ale na činy. xD A proto vám chci oznámit, že zatímco vy dneska budete nespoutaně jíst, pít a souložit, my na vás budeme myslet, pouštět si videa, a někdo (já) možná uroní slzu nad tím, jak ten čas letí...

Všechno nejlepší... x)

jik.gif
B- day... ;)

5 years...

15. srpna 2010 v 7:49
V pět hodin ráno jsem musela vstávat na praxi, aby mě pak za pět minut vyhodili od závěrečný zkoušky. ;)
Pět hodin píšu tenhle článek, protože za tu dobu, co jsem zavřená doma, se bojím navázat kontakt s okolím. x)
Před pěti měsíci, přesně 15.3.2010 v Tesla aréně, stačilo klukům pět vteřin na pódiu, aby všech pět fanynek zkolabovalo. ;)
Až tuhle neděli, 15.8.2010, mám šanci konečně vidět Valentina, tak doufám, že neskončí pátej...


A nyní... Po pěti letech (z nichž dva roky jsem Tokio Hotel nenáviděla, ale trojka se mi sem dneska nehodí), kdy se ze čtyř sladkejch chlapečků, z nichž si sladkou image pěstuje už jenom jeden, stali velký kluci, kterejm svět leží (klečí xD) u nohou, můžu s určitostí říct,...


... že je mám ráda aj bez peněz... x,)

5 years...
Takže srdíčka moje... x) Přeju vám, ať vám to hraje minimálně ještě padesát let, abych důchod utratila za něco pořádnýho, ať si užijete život se všema radostma, který přináší a ať si, pokud možno, uchováte svojí psychickou a fyzickou krásu co nejdýl... ;)

MILUJU VÁS...

Padaj mu tepláky? ;)

16. května 2010 v 19:39
Právě jsem se vzbudila ze zimního spánku. ;) Ach jo, kéž bych byla neustále v akci, jako Tom, kterej si k ní podle nejnovějšího drbu musí pomáhat... xD


Tom Kaulitz (20) z Tokio Hotel slavil v Taiwanu s pár dívkami. U toho spolkl příliš velkou dávku viagry.

Téměř dva dny zadržoval působení prostředku na potenci. Také měl bolesti hlavy a poruchy vidění.

Tokio Hotel právě poprvé cestují po Asii. Křičící fanoušci, jásání na koncertech, číslo 1 v hitparádách.

Ale proč Tom Kaulitz udělal takovou blbost?

"V Taiwanu mi někdo na nočním trhu prodal modré pilulky," řekl Bildu. "Ještě jsem se prodavače ptal: Vypadám snad tak, že bych nebyl schopný zvednout prapor nahoru? On řekl 'ne' - a přesto bych to mohl zkusit. Jednu mi hodil."

Šílené! Lékaři důtklivě varují před tím, nepoužívat viagru jako "party drogu".

Zpátky na hotel šel potom Tom s pár dívkami v těsném objetí.

"Potom jsem si vzal ještě pár pilulek. Asi příliš hodně. Další den se mi točila hlava a všechno jsem viděl rozmazaně."

Také Tomova stabilita trvalo mnoho bolestivých hodin.

Bratr Bill (20) pro Bild: "Proč si dal takovou sračku? Ten je nadržený od jedné vteřiny do druhé."

Tohle není legrace. Zneužití viagry může v nejhorším případě vést ke smrti!
***
Tom Kaulitz (20) z Tokio Hotel a jeho šílený incident s viagrou v Taiwanu - nebylo k tomu tak daleko!

Na nočním trhu v Taiwanu dal někdo 20letému modré pilulky. Tom si je vzal - s neočekávanými důsledky: bolest v rozkroku, bolest hlavy, poruchy vidění.

A co na tento pochybný zdravotní experiment říká dvojče Toma? Ostatně byl u toho, když se Tom potýkal s nepříjemnými následky...

Bill Kaulitz pro BILD: "Můj malý bratr toho do sebe hodil tolik, že ty holky viděl dvakrát."

Soucit ale neměl: "Chystal jsem se zavolat lékaře, ale pak jsme si pomyslel, že ho raději nechám trpět. Ten blbec si za to může sám, proč do sebe háže takové sračky, když je vždycky nadržený od jedné vteřiny do druhé."

Ale: "Tohle už nebyla sranda, bylo to docela tvrdé." Ve skutečnosti lékaři důrazně varují před použitím viagry jako "party drogy", nadměrné užívání vede v nejhorším přpadě ke smrti.

V pravém slova smyslu: Tomova odolnost trvala jistě dva dny! BILD řekl: "Odplatu jsem měl v dalších 48 hodinách. Bohužel také v situacích, kdy to nebylo vhodné. Masérka, které je asi 60 let a u které jsem byl nadcházející den, se potom také trochu divila."

Tokio Hotel právě poprvé cestují po Asii. Křičící fanoušci, jásání na koncertech, číslo 1 v hitparádách. Není nutné, aby kluci využívali pomoc ve formě tablet.


Na každém šprochu pravdy trochu, ale... jááá nevííím... xD Už jsem vyslovila svojí teorii, že za prvý: Tom a viagra, to k sobě opravdu nepasuje a za druhý: Bill by se snad za svýho bráchu postavil i v případě vraždy, ne? ;) I když jsem viděla fotky z případu, kde Tomovi s největší (xD) pravděpodobností stál, a Bill koneckonců mohl bejt naštvanej, že si zas nic neužil... xD

A s tím praporem to Tom zabil. xD

To jsem nestihla...

9. září 2009 v 20:19
Je pozdě na to, vymejšlet originální článek.
Dobře, není zas tag pozdě, ale počkejte, až budete vstávat ráno na praxi a pak mít celej den na krku 2 husičky (tímto zdravím Ani a Redží ;)). ;) A ti z vás, který vstávaj v půl pátý ráno a zvládaj celej den bejt na pohodu a svěží, mlčte. ;) Takže nebudu chodit okolo horký kaše a rovnou přiznám, že jsem si včera sice vzpomněla na Gustavovy narozky, ale fyzicky jsem neměla na to, hodit mu sem gratulaci... Takže Gustí, přeju ti to samý, jako posledních pár dní přeju všem lidem kolem sebe. ;) Ale abych tě neodflákla- hodně štěstí, zdraví,... A to stačí. ;) Pořádně zapař s nějakou kráskou, ode dneška to máš dovolený ve všech světadílech. ;) No a co jináč? Jináč se ukázaly fotky Billa z Vogue, nastajlovanýho zas jak... Nic, stajloval ho Karl Lagerfeld, takže si udělejte názor sami. x) A pak ještě fotky Billa s pejskem, kterej je úplně stejnej jako jeden pejsek, kterýho znám. ;) On mě taky zná, přesto na mě pokaždý štěká, jako správnej sklerotik... xD A ještě hooodně foteček, který bych mohla okomentovat, ale dneska už si to nedávám... xD Toma na pouti v růžový mikině a pláštěnce (přesto míň šíleně vypadajícího, než jeho brácha v uplejch kalhotách) sem možná hodim jindy. x) Zatim papa. x)

Hepy bérzdej... xD

1. září 2009 v 8:40
Nedělám na tomhle blogu skoro nic jinýho, než slavím něčí narozeniny. ;) Holt čas na nikoho nečeká... ;) Ani na dvojčátka ne, takže přeju svýmu broučkovi a svojí berušce, ať jim to pořád hezky hraje, ať najdou svojí tajnou lásku (tajnou ve smyslu, že jestli se jim jí přede mnou nepodaří utajit, tak se naštvu. ;)) a ať se jim líbí cédéčko, který maj k narozeninám dostat. Jsou na něm nazpívaný jejich hity různejma hvězdama, i Bushidem... xD To se rozhodně musí dostat na veřejnost, okamžitě stahuju. ;) A jinak kluci se rozhodli neslavit tentokrát s teenagerama, ale s důchodcema! Prej nejlíp nad 60 let, že si daj kafe, šlehačkovej dort a budou si povídat. Podle všeho to myslej vážně, už s Ingrid a Klausem (moderátoři prej) si docela pokecali. Bill řekl, že se na svůj věk vždycky cejtil dospělejší, ale že jinak má pocit, že nikdy pořádně nedospěje. To zní, jako začínající schizofrenie. ;) No, každopádně tak daleko jsem se ještě nedostala, jsem nevděčná vnučka. ;) Dost vykecávání, dneska mě čeká náročnej den. Dělám zkoušku, která rozhodne, jestli budu pokračovat v tom sebemrskačství na škole, nebo se definitivně zapojím do pracovního procesu. :/ Ani jedna možnost není správná. xD Ale držte mi palce všichni, i ti, kdo tu nejste. x)
A Bille, promiň mi tu berušku. x) Miluju tě. x*

Ten Tom je moc... xD

29. srpna 2009 v 19:39
Kam furt chodí na takovýhle hovadiny...? xD

Bill: Zoufale se chci zamilovat a to už od té doby, kdy začalo všechno s Tokio Hotel. Jenom je to opravdu nemožné s tímhle životem, který současně žijeme, jenom Georg měl to opravdové štěstí a musím říct, že na něj trochu žárlím.

Bill: Tři z nás jsou stále svobodní, jenom Georg je zamilovaný!
Georg: Já jsem zabraný, je to už něco přes půl roku.
Bill: Neříkej.
Georg: Ano.
Tom: Smutné, extrémně smutné.
Georg: No, samozřejmě, že na to nějak žárlíš...
Tom: Celý svět se pro mě zřítil, byl jsem do Georga opravdu zamilovaný.

O článek míň...

18. srpna 2009 v 23:09
Kvůli tomuhle upozornění:
"Pozor Tokio Hotel fanoušci, všechny fan stránky a jednotlivci, kteří zveřejňují linky na ukradené songy budou okamžitě nahlášeny managemantu TH a jejim právníkům.

Prosím, respektujte kapelu a chraňte sebe - okamžitě odstraňte všechny igelání odkazy na stáhnutí."
jsem musela smazat předposlední článek, kterej mimojiný obsahoval video s novou písničkou Tokio Hotel- Love and Death. Je to škoda, streetteam si asi myslí, že polovina fanoušků si to stejně nestáhla. Ale tak nebudu dělat vlny. Aspoň že Automatic tu zůstat může, to je totiž ofiko ukázka. Mezitím se už ukázala i německá verze, ale mě se tahle anglická líbí ňák víc. x) Když nad tím tak přemejšlím, i kdybych doteď tokiáče nesnášela, stejně by si mě našli, protože jejich nový písničky se mi fakt líbí. To je osud. ;) Ve smazaným článku jsem taky psala, jak Tom trpí zimou na poušti při natáčení videoklipu, ale to je na všech blogách pár hodin, takže žádná novinka. ;) To má za to, že je tak ústnatej. xD Ale kluci vydržte to, my bez vás taky trpíme a holt to musíme překonat. ;) 18. Září očekávám videoklip, ne, že to posunete! Teď jsem zas četla, že cédo vydaj až šestýho Října. Neodpřísáhli jste to snad na druhýho...? Kluci, neštvěte mě... xD

I´m in Love With an Alien... xD

13. srpna 2009 v 19:59
Zdravím, zdravím, zdravím... xD Tak jsem se rozhodla vytvořit další článek, kterej by nám přiblížil poslední dění u tý naší TH party. ;) Doufám, že během toho nenajdu tisíc novejch informací, abych zas nemusela předělávat článek natřikrát... ;) No, nebudu se vykecávat a rovnou sem hodim jedny z posledních fotek dvojčat, protože fotky, kde je celej band pohromadě, se mi nelíbí, protože tam jsou všichni opravdu nastylovaný, jak mimozemšťani. ;) Takže první Tom (vysoce návykovej)...

Když něj tak koukám, tak... mi nějak... docházej... slova. ♥ Ty oči... Mám chuť na Milku... ;)
Tak. Už jsem vyplavala, neutopila jsem se v tý čokoládě, a teď si dáme taky jeho bráchu, aby nebyl naštvanej... ;)

Dobře, je naštvanej, ale snad začne za chvíli myslet na Želetavu a usměje se. ;) I když takhle se poslední dobou tváří pořád. Chce nám snad jako správnej Predátor nahnat strach? ;) Je to ještě vůbec Bill? Není to jeho alter ego, nějakej novodobej Ziggy Stardust?
Necháme to na něm, stejně si do toho nenechá kecat. x) A rozloučim se textem jejich ještě nenarozenýho singlu... x) Obsahově mi připomíná Robota od Tatu (já jsem byla osobně trochu v šoku, když jsem se dozvěděla, o jakým robotovi to zpívaj. Nápověda- ženy ho maj ze všech robotů nejraději. Nápověda č. 2- ten kuchyňskej to není. ;)). Takže Bille, já vim, že to oficiálně bylo myšlený o přetvářce v lásce, ale stejně mi někdy vysvětlíš, okolo jaký výlohy jsi procházel, když tě ten text napadnul...

Automatisch- Automatická

Tak automatická
Jsi jako nějaký stroj
Tvé srdce dál pro mě netluče

Tak automatická
Dotkni se mě
Tvé ruce
Cítím všechno, jenom ne tebe

Tak automatická
Tvůj hlas - elektrický
Kde jsi, když ona mluví?

Tak automatická
Jak říkáš, jsem pro tebe důležitý
Kdo tě programuje?

Když se směješ
Nesměješ se
Když brečíš
Nebrečíš
Když cítíš
Necítíš
Protože jsi bez lásky

Jak automatická
Běžím všemi ulicemi
A žádná nevede k tobě

Jak automatická
Sledují mě tvé stíny
A chladně po mě sahají

Jsi jako
Řízená na dálku
Nehybná a
Mechanická
Tak automatická

Tvůj pohled je prázdný
Nemůžu dál
Všechno na tobě
Je jako nastudované
Stojíš přede mnou

Novinky.de... ;)

7. srpna 2009 v 19:39
Na začátek jedna zpráva z domova: už mám po operaci... x) A jinak se konečně vyrojily nový fotky dvojčat, který všichni fanoušci už určitě viděli, takže je sem nebudu dávat, jenom na jednu z nich mám názor. Je to fotka Billova obličeje, kde vypadá docela... zvláštně. ;) Má namalovaný takový tenký linky a vůbec celkově vypadá zženštile (to už ostatně všichni víme, jenom mi přijde, že to poslední dobou žene do extrému). Jako by se snažil o oboupohlavní vzhled, jako svýho času Freddie Mercury (btw můj vůbec první hudební miláček), nebo David Bowie, ale jsem zvyklá, že se Bill neustále mění. x) Jejich očekávaný cédo prej bude ve stylu sci-fi, tak to možná ovlivnilo Billův nadpozemskej zjev. x) Zapoměla jsem na něco? Jo, Humaniod vyjde 2. Října, ale aby u nás to vedro a absťák nevyvolaly šílený stavy, měl by se v polovině Září ukázat singl jménem Automatisch (Automatic)... Zajímavej název... Co automatickýho asi Bill vyváděl, když to psal? ;) Jinak Simone se vdala, a špekuluje se, že na fotkách ze svatby je Andreas v krátkejch hnědejch vlasech, místo platinový patky, kterou nosil doteď. ;)

Chudák Gustav...

16. července 2009 v 19:49
Takhle našeho bubeníka zřídil jeden magor na magdeburský diskotéce. Údajně proto, že se bavil se svojí holkou, ale to je blbost... Nějaký vyholený palice ho poznaly, zaútočily na něj láhví od piva, a výsledek je víc jak 36 stehů. Hodně krvácel, ale přesto podal šéfovi baru ruku a řekl, že je mu líto, co se stalo... Nechápu, jak někomu může vadit zrovna Gustav, je to bezproblémovej kluk. Zakládal si na tom, aby ho v jeho rodným Magdeburgu nedoprovázela ochranka, a takhle to dopadlo. Mám na ty omezence vztek. Nikdo nemá absolutně žádný právo urážet a napadnout někoho jenom proto, že je slavnej...! Ach jo... Gustíku, mám tě ráda, brzo se uzdrav. x)

Novinka u Toma... x)

24. června 2009 v 19:39

Právě jsme obdrželi úžasnou novinku od Toma Kaulitze ;-) Posledních pár dní přemýšlel nad tím, jak udělat pro vás lidi čekání na nové TH album příjemnější! No, Tom vždycky chtěl ukazovat svoje kroky, co si myslí, že je cool a co v jeho životě vede. Proto se rozhodl, že začne tady psát svůj blog na Tokio Hotel domovské stránce a začne to PŘÍŠTÍ TÝDEN až do vydání nového alba!!! Tom nám řekl, že bude mluvit o všech svých zájmech, včetně jeho oblíbených videí, pomůcek, legračních věcí, módy, žhavých novinek, cool designů...a možná dokonce odhalí pár tajemství o svém dvojčeti Billovi ;-) Počkejte, až si to přečtete!Už si to u nás žehlí, chlapec... ;) No když ta jeho tvorba bude zajímavá, tak přimhouřím oko nad těma jeho avantýrama. ;) Jéje, co by nám tak mohl prásknout na Billa? ;) Doufám, že ne jednu z těch pomůcek, kterejma se nám hodlá pochlubit... ;) (Ale ne, to je zas myšlenka mýho chorýho mozku. ;))

Bill vs Dolly Buster... ;)

10. května 2009 v 20:00
Dolly Buster: Bille, jakou používáš značku očních stínů?
Bill: V tomto tě zklamu. Vždy něco čapnu v obchodu.

Dolly Buster: Už jsi s někým spal?
Bill: Já? Nepovím ti to. Ale řeknu ti, že ty už jsi s někým spala určitě!

Ještě si počkáme... :/

27. dubna 2009 v 20:00
TH se rozhodli kvůli pokračujícím útokům psychopatickejch "fanynek" pozastavit práce na novým albu. Sice už je skoro hotový, ale stejně si na něj budem muset nějakou tu dobu počkat. Tady člověk vidí, že bejt celebrita má i svoje nevýhody. Např. teď se objevilo video natočený tou partou posedlejch fanatiků, ve kterým útočej i na Simone! A kluci jí ani nemůžou bránit, protože by nejspíš zavřeli je, místo těch šílenců. Nezávidim jim jejich situaci. Mě kdyby některá z nich šáhla na mámu, přísahám, že bych jí rozmlátila ksicht o dlažbu...

Novinky!

25. dubna 2009 v 20:10
Myslela jsem, že se začíná blejskat na lepší časy, když se ukázalo, že by kluci už konečně mohli mít od stalkerek pokoj, ale zdá se, že to drama bude pokračovat... TH byli ochotný vyjednávat a stáhnout svoje obvinění, když holky podepíšou, že se k Tomovi, Billovi a jejich rodině už nikdy nepřiblíží. Stalkerky ale přestat nechtějí, a vyhodily svýho právníka, kterej měl dohodu potvrdit... Teď trochu příjemnější zprávy... TH (a jiný hvězdy, třeba Katy Perry, Dita von Teese a Roisin Murphy) navrhli trička pro síť obchodů H&M, a jejich částečnej výtěžek bude dán na kampaň proti AIDS a HIV... Kolekce s názvem Fashion Against AIDS se do obchodů dostane v Červnu... No to jsem na ně zvědavá. ;) Nakonec malý překvapeníčko- Tom možná tu náušnici v uchu vážně má, musíme si počkat na fotky, na kterejch to bude líp vidět. ;)

Co řekli kluci? xD

25. dubna 2009 v 20:00
Tak mladý, a už maj svoje citáty... x)

"Support the arts, sleep with a rockstar."
Bill Kaulitz

"I wear baggy pants, because one of my legs is bigger, than the other two."
Tom Kaulitz

Můj pokus o překlad (doufám, že by mi za něj naše vyšinutá angličtinářka nedala mínus):

"Spaním s rockovými hvězdami podporujete umění."
Bill Kaulitz

"Nosím volný kalhoty, protože jedna z mých nohou je větší, než ty další dvě."
Tom Kaulitz

To jsou ale čtveráci... xD

Stalkerky přitvrzujou...

22. dubna 2009 v 20:10
Už jsou zase nasáčkovaný u studia (proč je proboha všechny někam nepozavíraj? Není snad v Německu stalking trestnej čin?) a Toma se přímo zeptaly, jestli š*ká se svým bratrem a jestli se mu to líbí. Na mámu dvojčat mávaly montážema s touhle tématikou, a posílaj jí je i na maila... No, to klukům nezávidim, posílat jejich mámě nějaký porno už je vrchol. A novinka z kauzy benzínka: kamery zaznamenaly, že u Toma v autě byla nějaká holka, na kterou potom čekal. Možná, že stalkerky nedokázaly překousnout, že by tom mohl mít přítelkyni, a zaútočily. To musela bejt rvačka, v jednom článku se píše, že jedna holka (kámoška tý, co jí Tom údajně napadl) hodila Toma na kapotu jeho auta... Já na jeho místě bych se sice porvala víc, ale asi je dobře, že se ovládnul. Měl by z toho ještě větší problémy...

Tokiáče pronásledujou "fanynky"...

18. dubna 2009 v 20:10
Opět se pokusím sesmolit nějaký novinky. ;) Takže podle nejnovějších zpráv se zjistilo, že kluky pronásleduje už půl roku jeden dívčí stalker-gang z Francie, kterej si říká Les afghanes on tour (Afgánky na turné)... Holka, která na benzínce obtěžovala Toma, je jedna z nich. A i když si holky hrajou na velký hrdinky, obličeje si schovávaj, nebo se maskujou. Náplní jejich dnů je psaní výhružnejch dopisů a ohrožování členů rodin kluků z Tokio Hotel. Jedna z nich dokonce napadla mámu Billa a Toma a byla obviněná. V jednom dopisu, kterej má k dispozici BILD, tahle parta magorů píše, že jsou nespokojené a netrpělivé, a že v následujících týdnech se pro kluky stanou malými nočními můrami...

Tak tohle je to nejdůležitější z článku a stačí to k tomu, aby bylo jasný, že tohle nejsou normální fanynky. Zasloužily by si šokovou terapii. Tom podle mě jednal správně, že si tu buzaraci nenechal líbit a jednu jí natáhnul. Ano, všichni jsme už zvědavý na tokiáčů nový album, ale stanuje snad kvůli tomu celej svět před jejich studiem? I když podle jedný zprávy má album vyjít až v Září, my normální lidi si na to počkáme a nebudem dělat vlny, že? ;)

Tom zmlátil fanynku?

16. dubna 2009 v 20:10
Fanynka ho nemohla údajně nechat: Tom Kaulitz, kytarista Tokio Hotel, chtěl v Hamburku natankovat a měl být přitom obtěžován francouzskou turistkou. Než stlačila cigaretu na lak jeho auta, Kaulitz vybouchnul a údajně ji udeřil.

Kolem jedenácté hodiny večer ve středu zastavil Tom Kaulitz se svým autem Audi na benzínce v Hamburku. Jedna francouzská turistka popovou hvězdu na čerpací stanici poznala, jak uvedla hamburská policie. Mluvila s ním a zkoušela navázat rozhovor. Přitom byla dívka zřejmě velmi dotěrná. On reagoval odmítavě. To Francouzku frustrovalo a tak měla na lak Audi Kaulitze stlačit cigaretu.

Žena, která tam byla v doprovodu čtyř kamarádek poznala Audi, ve které seděl Kaulitz a chtěla ho vyfotit. Podle ženy stáhl Kaulitz okénko a hodil po ní zapálenou cigaretu, kterou ona sebrala a slačila na lak auta.

Situace se stupňovala: Kaulitz vystoupil a údajně ji uhodil tak, že dívka spadla na zem. Dostala ránu pod okem a zavolala policii. S jejich příjdezdem Kaulitz odjel, takže se ho na to úředníci nemohli zeptat. 19letý ale dostane příležitost se k případu vyjádřit, řekl policejní mluvčí. Fanynka se cítila zraněná, tak na čerpací stanici zavolali sanitku. Ta ji okamžitě převezla do nejbližší nemocnice.

Tak to je část článku, ale názor jsem si na to udělala jasnej: normální člověk odhadne, jakou maj ostatní náladu a když Tom prostě neměl náladu, tak to neměla nechat dojít tak daleko. Že na něj držkovala a ještě mu típla cigáro o lak, no to bych jí taky hnala... Jestli je to pravda, tak už vim, že kdyby se někdy náhodou (xD) stalo, že uvidim Tomovo auto a v něm zamračenýho Toma, tak radši vezmu čápa, než abych se k němu dobejvala. Nevim, jestli mi to stojí za to, abych dostala pěstí. x)

Gustav je táta?

13. dubna 2009 v 20:21
Nebo jak si tohle mám vysvětlit...?

Přeložila Terush pro terusky-tokiohotel.blog.cz - nekopírovat bez zdroje!

Gustav Schäfer se stal otcem. Včera bylo potvrzeno, že se bubeník TH stal 28. března otcem. Drby o tom kolují už od listopadu, ale doteď to nebylo potvrzeno.

Narodilo se v centrální nemocnici v Magdeburgu, podle zdroje, co má blízko k rodině. Je to holčička, není známé jméno, váží 3,24 kg a měří 49 cm. Matka dítěte i dítě jsou v pořádku.

Teď jen musíme čekat na fotky této nové hvězdičky u Tokio Hotel!

No, dívám se na to skepticky, ale kdo ví? x) Co, Gustíku, vyjádříš se? xD

Fanynky šílí...

13. dubna 2009 v 20:21
  • Polské fanynky kempovaly u domu Kaulitzů a zlomily plot blízko branky. Bill vyšel ven, byl velmi nazlobený a dokonce měl v očích slzy. Některé z těch holek taky vlezly do studia a byly hrubé ke Géčkám. Kaulitzovi teď museli posilnit svou ochranku. Fanoušci, co budou aspoň do 20 metrů od jejich pozemku a budou filmovat nebo fotit, budou mít problémy s jejich ochrankou- a to velké.
  • Včerejší noc kempovalo spousta německých fanoušků před studiem TH, aby získali víc fotek Tomova účesu. A sjíždí se jich tam mnohem víc. Poslední informace říkají, že před studiem stojí už pět aut fanoušků a 20 nebo víc holek, které fotí Toma, jakmile se tam objeví. Jsou tam kromě Němek hlavně Francouzky. Dneska už tam byla i policie.

Taky kluci údajně ani nemůžou vyjet ze studia ven, protože by museli přejet svoje agresivní a nebezpečný fanynky. Ty si fotěj vnitřek studia a Georg jim vynadal, což naprosto chápu. Holky by potřebovaly proplesknout. Asi na ně leze jaro.
 
 

Reklama
Reklama