Bill- fotky

Dějepis... ;)

9. března 2011 v 19:40
Billova podoba s jedním z nejkrásnějších lidí historie je čistě nenáhodná... ;)

A dá-li (mi) bůh, můžeme se příště těšit na sexuální výchovu... xD

Psí kus... xD

8. února 2011 v 19:39
...Mishka... xD
... Vydržte to ještě pět minut... xD

... Odměnou vám bude, že ať už se ode dneška kouknete na COKOLIV, bude vám to jedno... xD

Lak...
Ovšem co si Bill neodpustil, je ukázat nám, kam my obyčejní smrtelníci patříme. ;) Zvláštní... x) Já jsem si svý modrý nehty před chvílí odlakovala...

Mám pocit takovýho příjemnýho... propojení... xD

In his shoes... ;)

12. ledna 2011 v 19:39
Krásný boty, jenom maj chybu hned v prvním slovu... ;)

Jednou mě v nich budete muset naučit chodit, Ani... x) Až se jednou všichni tři setkáme, tak abych vám stačila... xD
Shoes...

Mademoiselle Paris... ;)

7. října 2010 v 19:39
No tak, Bille, s pravdou ven, my se zlobit nebudem... x)

Aneb co se stane, když daj násilím pro televizní pořad dohromady dvě celebrity, aby spolu strávily večer v Paříži... ;)

Taky mohli k Billovi vybrat nějakýho jinýho Helmuta (pardon, Wolfganga)... Tenhle vypadá, že si s Mozartem osobně tykal... A promiňte, že jsem hnusná, ale snad mám po třech letech právo kecat do toho, s kým Bill prožije svůj coming out... xD

Takhle nějak to možná bylo... ;)

Grrr...

17. srpna 2010 v 19:40
Končím se zdvořilostí, zatraceně! xD
Bill...
Nekompromisně... xD

Už jde... Má novej kabát... xD

24. ledna 2010 v 19:39
Ach jo, Bill nemá nic jinýho na práci, než si z nás dělat prdel... xD Jinak by si na krk neuvázal mašli ("Ty jsi můj vánoční dárek, Evi... Já si tě rozbalim..."), nevzal si kabát svojí babičky a Tomovy boty. ;) I když za ty má jediný plus... ;)
A za účes... x)

Z Billovy galerky...

23. ledna 2010 v 19:40
Nevim, kdo to fotil. Asi všudypřítomnej voayer Tom. ;) Má talent si vybírat objekty... ;)
Tento obrázek zdá se mi poněkud nešťastným...

No já nemám slov!

19. ledna 2010 v 19:49
Takže se z toho budu muset vypsat (a vyspat). Lidi, co zažili šok, taky docházej na terapie... ;) K těmhle fotkám Billa zahajujícího módní přehlídku můžu říct jenom to, že jsem prvních pár minut byla skálopevně přesvědčená, že jsou to montáže a hledala jsem důkazy... xD Potom mi to došlo, to chvíli trvalo, a teď jsem zase o něco zocelenější. x) Uvědomila jsem si, že a) všechny topmodelky světa ztratily práci, b) Bill je všehoschopnej, c) má nejdelší nohy na světě, d) přesto by v tom nikdo nevypadal tak úžasně, jak on, a kdyby v tu chvíli řekl cokoliv, lidi by svýho Anděla smrti následovali. xD Takže odedneška s sebou nosím hydrauliku, kdybych ho někdy náhodou potkala a chtěla s ním mluvit z očí do očí. ;) Vlastně mluvit by asi ani nestihl... A když ho budu chtít někdy vidět, stačí zaostřit do dáli směr Německo... x)

Co by padal z nebes? On se hezky sveze... x)
Všimla jsem si, že na přehlídce předváděly hlavně dvojčata. x) Tak kde byl, sakra, Tom? Jediný, co Billa mohlo trumfnout, byl polonahej Tom! xD
A doufám, že až za mnou přijde Smrt a řekne: "Je čas...", bude vypadat takhle...

A co myslíte?

18. října 2009 v 19:49
Měl ho tam... ;) Už ho nezapírej, Bille... 8)

Btw na týhle figuríně by mi šlo učení žeber samo... x)

BILLŮV pásek... 8)

6. října 2009 v 19:39
Že by se Billova značka už rozjela? x)

Ach jo...

5. října 2009 v 19:59
..., asi se mezi těma dvěma nikdy nerozhodnu... ;)

Bill detailně...

25. září 2009 v 19:39
Ukaaaž... No. xD Nevypadá to špatně... xD Koukám samý jedničky... xD
A abysme v těch kategoriích neměly takovej bordel, ještě sem hodim krátký video, jen tak pro představu. x) Bill se tam mihne asi na 0,1 sekundy, můžeme si ho opravdu jenom představovat... ;)

Lidi, tuhle větu sem píšu krátce před zveřejněním, původně v článku vůbec nebyla. Teď sem viděla Billa i zepředu a... totálně to zazdil, na to si asi tuplem nezvyknu... xD Co bych teď dala za jeho dredy... A Tom má prej taky novej účes. Jenom to ne, copánky mu slušej. Viděla jsem video ze studia, kde hraje nějakou krásnou písničku na piáno (dobře, ne zas tak krásnou, ale je to tím, že jí hraje on), takovou pomalou a smutnou... Stejně, i kdyby házel sebevíc drsný pózy, vždycky mě nakonec ujistí, že je to můj brouček. ;) Už se kluci, pořád neměňte, my vás máme rádi takový, jaký jste. Jenže vy jste holt experimentátoři, na to si budem muset zvyknout. ;) Ale na to, že jsou tokiáči po dlouhý době zase na prvním místě v T- music chart, si zvyknu moc ráda... x)

Billův novej účes!

23. září 2009 v 19:49
Omlouvám se, že sem tolik nepřibejvaj novinky ze světa TH, jak bych chtěla, ale mám období, kdy mě múza zrovna nelíbá. x/ Ale aby tady Ani nedřela sama, a taky protože to, co sem hodim, nelze ignorovat, here it goes... ;)

Můj názor je nečekaně střízlivej. x) Dám si deset otčenášů za to, že jsem si dovolila pochybovat, že by si Bill zmrvil hlavinku nějakou hrůzou. Ale nebudu říkat hop, dokud nepřeskočim přes hranice a neuvidim ho zepředu, i když mu to sluší ze všech světovejch stran. x) Ale po dikobrazovi se mi bude stejskat vždycky, o tom žádná. x) Ani na dredy jsem si nikdy stoprocentně nezvykla. No co, důležitej je tady Bill, ne jeho vlásky... x)
Ejhle, do Billovo kategorie se vetřel i Tom. ;) Ale bylo by krutý je od sebe rozdělit. ;) Btw zajímalo by mě, jestli spolu každej den konzultujou i to, co na sebe navlíknou, že jim to vždycky tak ladí... ;)

Piercing?

15. srpna 2009 v 19:50
Na fotce z dabování filmu Artur a Minimojové 2- pomsta zlého M, si někdo všiml zajímavýho detailu- zdá se, že si Bill nechal propíchnout levou bradavku.
TO SE S TOMEM PŘEDHÁNĚJ, Z KOHO DŘÍV DOSTANU INFARKT, NEBO CO?!!! TO JE TAK SEXY!!!Vypadá to, že kromě vlny veder se všechny tatoo salóny můžou připravit na vlny rozvášněnejch fanynek, který se budou chtít nechat taky takhle secvaknout (au...!)... ;)

+ Na dnešek připadá jedno výročí: dnes jsou to 4 roky, co v Německu vyšel singl Durch den Monsun. Ten čas tak letí... Je to jako včera , co jsem si míchala těstoviny, listovala časákem a narazila na jejich plakát. A chvíli jsem se hádala sama se sebou, jakýho jsou dvojčata (minimálně Bill) pohlaví... No a než jsem přestala vypínat TV vždycky, když se tam objevili, uplynulo hodně vody. x) Takže tímhle se vám, KLUCI, omlouvám a přeju vám, ať vydáte ještě hodně CD, aby se o vás přestalo říkat, že jste rychlokvašky. ;) Nebo víte co, klidně si s dalšíma cédéčkama dávejte načas jako doteď, ale výsledek ať stojí za to. xD No. A dávejte pozor v jižní Africe (kucí tam odcestovali natáčet videoklip k Automatic...), zvlášť ty si, Tome, dávej pozor, aby sis jako bonus nepřivezl nějakou pohlavní chorobu. ;)

Bill- covershooting...

5. července 2009 v 19:59
Zatim poslední fotka přidaná na Tomův blog. x) Musim říct, že tam Tom dává docela dobrý tipy na muziku, Eminema už stahuju... ;)

Mein Gott!

4. dubna 2009 v 20:10
Ani to nepotřebuje žádnej popis, titulek to vystih. 8) Snad jenom, že mě (a určitě i Libora) ty tepláky fakt bavííí... xD

Říkal si hurikán... xD

2. dubna 2009 v 20:10
... nebo se aspoň prohnal městem, kde právě koncertovali... xD

Bille, nepi furt! xD

31. března 2009 v 20:10
Pak to takhle dopadá... xD

Old- time Bill... ;)

24. března 2009 v 20:10

I Love You... ;)

21. března 2009 v 20:20
I s těma ušima... ;) ♥
 
 

Reklama