Let´s start the day in Tommo way... ;)

1. března 2014 v 9:50 |  Jednosměrka xD
Omluvte následující emocionální bouři, ale po prožitém traumatu budu nějakej čas mluvit ve zdrobnělinách... ;) Děkuji za pochopení. ;)

Takže nám ta naše pusinka odehrála další zápas pro charitu, tentokrát už jako oficiální hráč Doncaster Rovers, a i když zápas skončil nerozhodně, pro mě bude vítěz už navždy... ;)


Jak mu trčí ty vlásky na stranu... xD ♥ Argument, že Harold neumře láskou pokaždý, když se na toho svýho vrabčáčka podívá, je už předem forever invalid... xD ;)

Bonus: a když se násilím přinutíte odtrhnout oči, a sjedete s nima až na titulky, zamilujete se podruhý. ;)

Just sayin´. xD ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dew Dew | Web | 6. března 2014 v 23:54 | Reagovat

Welcome back baby! :) ako sa mas? :-*

2 Obi Obi | 10. března 2014 v 17:40 | Reagovat

[1]: Ahoj holčičky moje... xD ;) Dew, co ti budu povídat... xD ;) Teď se mám moc dobře, i když bohužel už zas pracuju, ale je to jen šest hodin denně (když mám štěstí ;)), takže co víc si můžu přát...? ;)

Nemakat, ale i když se o to celej život snažim, furt mi někdo hází klacky pod nohy... xD ;) Ale aspoň jsem doma, jako první (a poslední ;)) au pair zkušenost jsem bohužel vychytala tu blbou, rodina měla jiný požadavky, než jsme se domluvili a tak... A řeknu ti, nikdy jsem snad nebyla šťastnější, než když jsem seděla v letadle do Prahy a slyšela kolem sebe češtinu... :,)

Teď makám u prakťáka, a když nemakám, jsem v luftě, nebo s Ani, se kterou pořádáme pravidelný víkendový boys/music/movies dýchánky, který mě vyřadí na celej tejden... xD ;) ♥ Proto teď míra aktivity na blogu prudce klesá, ale jak mě políbí múza, zas pojedu... xD ;)

A co ty, my girl? ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama