Sick of being sick... x/

28. ledna 2014 v 17:49 |  Různé
Hello there! ;)

Povšimla jsem si, že jsem ještě letos nenapsala žádnej stěžovací článek, takže jsem se rozhodla zvýšit průměr...xD ;)

A začneme zostra... xD Po dvou probdělých nocích, kdy jsem měla pocit, že polykám žiletky, jsem včera málem skončila na pohotovosti.

Well, nejdřív jsem se ráno na vlastní pěst rozhodla zaregistrovat se u praktika, ale protože všechno, co není britský, je nedůvěryhodný, chtěli po mě "nějakej papír s potvrzením, že tady makám"... Fajn, po hodině, kterou jsem tam prostála ve frontě, šlapu zase zpátky domů a dožaduju se "nějakýho papíru s potvrzením, že tady makám", kterej mi Adrian naštěstí napsal a hodil na něj svůj podpis, takže šlapu zase zpátky...

"OK", říká recepční "ale doktoři maj dneska plno, můžou se na vás podívat až v pátek."

Elm Street. Dopotácím se do nejbližší lékárny, kde se mě černoch s úsměvem vyptává, co mám za problém...


Prodá mi za pět liber nějakou sračku, kterou venku na zemi zuřivě rozbaluju, takže vypadám, jak drug seller... ;) Stříknu si a nic.

Tolik k mému prvnímu suvenýru... xD

Přijdu zpátky domů, a Mary říká, že bych měla jet na pohotovost. Tak určitě. Ráda se procházím venku, když je mi na umření... x) Pomáhá mi to... ;) Nabídla se, že mě tam odveze, a pak jí napadlo, že tady maj vlastně telefonní pohotovost, kam zavoláš, vylíčíš jim svůj problém, a oni na základě toho vyhodnotí, jestli má cenu, abys k nim jel... ("Tak víte co, ale uřízlá noha se dá vyléčit i doma, kvůli tomu sem nemusíte jezdit... Rozumim, rozumim, a na stupnici od jedné do desíti jak vás to bolí?")

Da fuuuck?! xD Takže jsem samozřejmě testem neprošla, doporučili mi lentilky a dívat se na Pokémony. ;)

Ale aspoň mám v pokojíčku lustr ve tvaru Harryho bradavky... ;)


A chlubím se nejistými urážkami... xD


Ale že mi domov snad nikdy nechyběl tolik, jako teď, je nepopiratelná pravda.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kattys Kattys | 28. ledna 2014 v 18:24 | Reagovat

Ale chudinko, to je mi líto! Jestli tě to alespoň drobet potěší, já cítím žiletky v krku už přes měsíc a taky nic. Ovšem uznávám, že pár tisíc kilometrů od domova se choroby snášej hůř. Hmmm... jak si tak znovu pročítám stěžovací článek, znaj ty Angláni vůbec antibiotika? Teda ne že by to vždycky zabralo, viz má poznámka o měsící žiletek, ale když hladina zoufalství dostoupí vrcholu... :-) I když v tvém případě bude asi problém se k nějakému tomu kompetentnímu předepisovači protlačit. Tak držím palce, ať ty bacily brzy porazíš a další stěžovací článeček budeš tvořit plná sil. :)

Mimochodem, abych podpořila tvrzení, že mi fakt není zrovna dvakrát, a že si ty choroby nevymýšlím, musím se doznat, že při pohledu na odhalené Harryho tělíčko... jsem si došla pro další svetr! Úplně se do mě dala zima. Jó, stárnu, co se dá dělat. Už ani ty koloušci nezabíraj! :-)

2 theglambabe theglambabe | Web | 28. ledna 2014 v 18:28 | Reagovat

Taky mě bolí v krku :/ :D

3 Sabina Sabina | 30. ledna 2014 v 1:00 | Reagovat

Není suvenýr jako suvenýr...ale jeslti tě nevyléčili pokémoni, tak už asi nic!

A až si dokreslíš na lustr motýla, tak se tím teprve můžeš nejistě chlubit! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama