Leden 2014

Bad time for me?

31. ledna 2014 v 16:59 Různé
Milé děti,

Tak maminka měla první krizi, a málem se vrátila domů...

Představa každýho mýho zaměstnavatele o práci se (kupodivu xD) vždycky liší od tý mojí, mj. mi bylo vyčteno, že neumim vařit... ; ) Tak jsem zatnula zuby, a tohle je výsledek... ; )


Anyone for fish and chips? ;)

A tu zeleninu jsem udělala z dobrý vůle! xD ;)

Barák teď uklízím ještě víc, s babičkou trávím víc času, ale odměnou mi budiž sedmnáct tisíc čistýho, a že mě nevykopnou na mráz... ;)

Bad time for me? I don´t think so... ;)

I když opravdu nechápu, jestli se českejch čtyřicet stupňů na pračce liší od těch anglickejch... Tohle si můj nový oversized svetr nezasloužil... xD


Ale už mám dva nový (sice jsou stejný, ale nekupte to, když je to tak výhodný... xD)... ;)


A už mi z domova přišel první balíček, takže se za poslechu Justinova "Confident" láduju čokoládou, a zuřivě čtu dokolečka všechny časáky... ;)

Oh, a důležitá událost v kalendáři všech Direc...tioners xD (totiž novej videoklip k Midnight Memories ;)) se odehraje už dnes večer! xD

Stay tuned... xD

Sick of being sick... x/

28. ledna 2014 v 17:49 Různé
Hello there! ;)

Povšimla jsem si, že jsem ještě letos nenapsala žádnej stěžovací článek, takže jsem se rozhodla zvýšit průměr...xD ;)

A začneme zostra... xD Po dvou probdělých nocích, kdy jsem měla pocit, že polykám žiletky, jsem včera málem skončila na pohotovosti.

Well, nejdřív jsem se ráno na vlastní pěst rozhodla zaregistrovat se u praktika, ale protože všechno, co není britský, je nedůvěryhodný, chtěli po mě "nějakej papír s potvrzením, že tady makám"... Fajn, po hodině, kterou jsem tam prostála ve frontě, šlapu zase zpátky domů a dožaduju se "nějakýho papíru s potvrzením, že tady makám", kterej mi Adrian naštěstí napsal a hodil na něj svůj podpis, takže šlapu zase zpátky...

"OK", říká recepční "ale doktoři maj dneska plno, můžou se na vás podívat až v pátek."

Elm Street. Dopotácím se do nejbližší lékárny, kde se mě černoch s úsměvem vyptává, co mám za problém...


Prodá mi za pět liber nějakou sračku, kterou venku na zemi zuřivě rozbaluju, takže vypadám, jak drug seller... ;) Stříknu si a nic.

Tolik k mému prvnímu suvenýru... xD

Přijdu zpátky domů, a Mary říká, že bych měla jet na pohotovost. Tak určitě. Ráda se procházím venku, když je mi na umření... x) Pomáhá mi to... ;) Nabídla se, že mě tam odveze, a pak jí napadlo, že tady maj vlastně telefonní pohotovost, kam zavoláš, vylíčíš jim svůj problém, a oni na základě toho vyhodnotí, jestli má cenu, abys k nim jel... ("Tak víte co, ale uřízlá noha se dá vyléčit i doma, kvůli tomu sem nemusíte jezdit... Rozumim, rozumim, a na stupnici od jedné do desíti jak vás to bolí?")

Da fuuuck?! xD Takže jsem samozřejmě testem neprošla, doporučili mi lentilky a dívat se na Pokémony. ;)

Ale aspoň mám v pokojíčku lustr ve tvaru Harryho bradavky... ;)


A chlubím se nejistými urážkami... xD


Ale že mi domov snad nikdy nechyběl tolik, jako teď, je nepopiratelná pravda.


Holy truth... ;)

28. ledna 2014 v 12:49 Jednosměrka xD
"Never make eye contact with anyone while eating a banana." - Harry Styles.


;)

Mysleli jste si... ;)

25. ledna 2014 v 19:00 Různé
... že se mě zbavíte tak snadno? xD

Ale no tak... xD ; )

Zdravím vás ze země, kde je věčně hnusně, kde milujou svojí vládu, a kde čaj s mlíkem vyřeší všechny problémy... xD Když už ne zdravá (můj organismus oslabenej životem v hříchu v tomhle podnebí definitivně kapituloval... ;) Na nějakej čas si budu muset odpustit pizzu, čokoládu a gay porno... xD), tak aspoň živá... ;)

Nejdřív malá sondáž do dob, kdy jsem psala loučící článek a následně postoupila do vozu... ; )

Když jsem před tejdnem psala loučící článek, samozřejmě jsem neměla nejmenší představu o tom, co mě čeká, a i následující den, kdy se se mnou přišla rozloučit moje rodina a moje Ani, jsem se držela celkem statečně... ;) Let tvrval přibližně asi jen hoďku a půl, a poté, co jsem neohroženě vystoupila z letadla a po dvou dnech ke mě dojel můj kufr, jsem se vydala najít "svoje lidi", kterejm se budu starat o maminku... ;) Ty jsem poznala hned, podle dvoumetrový cedule s mým jménem, kterou drželi, takže jsme se hned našli, úleva, radost, objetí. ; ) Pak si mě odvezli dom, celou cestu jsme prokecali (i když 90% obsahu mi zůstane navždy utajen... xD), a zastavili jsme před krásným cihlovým baráčkem, umístěnýho mezi dalšíma krásnejma cihlovejma baráčkama... ; )


Pak jsem se přivítala s maminkou, vybalila se, a začala se zabydlovat... ;)

Doteď to znělo jako sen, a on to taky je sen, ale je pravda, že když je člověk v cizí zemi úplně sám, a nemůže si s nikým pokecat live, cejtí se strašně izolovaně... Zatim se držim statečně, nebrečim, nevyšiluju, neperu se... ;) Ale daň si asi vybrala psychika, proto mě tu po tejdnu skolil ňákej moribundus...

Dny si tu plynou pomalu a nenásilně, každej den se starám o babičku, jezdim s ní do supermarketu x), každej se snažim bejt aspoň chvíli ve městě... ;) A i když je tu lidí, jak nasráno (kdo by to do Canterbury řekl? ;)), neohroženě si tu dávám svoje kolečko Tesco-Wilko-Aldi... xD Ale výjimečně zabrousím i do jinejch obchodů, podívat se, co si koupím za svojí první vejplatu... xDNebo hledám Jacka Rozparovače... ;)


Nebo kde Liam nakupuje pyžama... xD


Nebo si prostě hraju na zuřivého turistu... ; )Ale chybíte mi... x/

OK...


;)

Tak zejtra mi to letí... ;)

17. ledna 2014 v 11:00 Jednosměrka xD
And I have no idea what I´m doing with my life... xD

But I hope it´s gonna be OK... ;)


Bye bye... :* ;)

Tied up like two ships...

17. ledna 2014 v 10:50 Jednosměrka xD
But can we talk about how softly he touches his arm, whilst trying to not smother him by love...? x)

Please...? :,)


Citáty... ;)

15. ledna 2014 v 19:39 Různé
Pro ty, co hledají životní pravdu, anebo si chtěj jen vytunit mobil, jsem našla tuhle neodolatelnou stránku... ;)Varování: vzhledem k nepřebernému množství můžete tu pravdu hledat taky do konce života... xD ;)

They don´t need the world around...

14. ledna 2014 v 17:59 Jednosměrka xD
They´re each other´s world. ;)


They ARE, Zayn. xD ;)


Devil´s right hand... xD

12. ledna 2014 v 15:59 Jednosměrka xD
Proč mám neodbytnej pocit, že nejenom, že moc dobře ví, co se mu právě děje před očima, ale navíc to byl jeho ďábelskej plán...? xD ;)


Beauty turns 21... ;)

12. ledna 2014 v 15:30 Jednosměrka xD
Jednoho dne se kdesi v anglickém Bradfordu narodily velké, krásné oči... Pak dlouho, dlouho nic, a po chvíli už Zayn Javadd Malik předvedl světu svojí první životní high note... ;)

Happy birthday, baby... ;) Prosím, zůstaň takovej, jakej jsi, hodnej, inteligentní a nádhernej člověk...

A pořádně se v tý Americe ožer. xD :* ;)

Miluju tě, chlape... ;) ♥


OK, OK, I need to talk... ;)

8. ledna 2014 v 17:49 Jednosměrka xD
Víte, původně jsem měla připravenej až článek k Zaynovým 21. narozeninám, ale tenhle koloušek mi jistě odpustí... ;)

Možná i osobně, protože... ;)

MY
.
.
.
MÁME
.
.
.
LÍSTKY
.
.
.
NA
.
.
.
ONE
.
.
.
DIRECTION!!!


Dusseldorf. 2.7. Esprit aréna. ;)


Goodbye forever. xD ;)