Novoroční projev... ;)

4. ledna 2011 v 19:39 |  Různé
31. 12. 2010: Proboha. Poté, co mě náš vlastní blog nepustil na profil, jsem se šla dívat na televizi...

Právě dávali film s názvem Kus dřeva ze stromu.

A v tu chvíli mi došlo, že musím se svým životem něco udělat... xD ALE CO??

4. 1. 2011: Stále jsem na nic nepřišla... xD Doufala jsem, že když se půjdu podívat k řece na ptáky, inspiruje mě to aspoň ke článku o Tomovi, ale chyba lávky... Náš blog stagnuje, jak stagnuje moje inspirace. Například po každým slovu v týhle větě přestanu na deset minut psát a dívám se na lištu...

O 3 hodiny později: Takže jsem se rozhodla blog zrušit...Naštěstí mi kromě deprese nikdy nic dlouho nevydrží, a navíc je psaní můj jedinej denní pohyb, takže jsem se rozhodla to nevzdat... xD Vlastně to ani tak není o inspiraci... Spíš si řeknu, že sem takovou blbost dávat nebudu, a pak sem přijdu, a jsem překvapená, že tu zas nic není... xD Ale na takovýmhle principu blogy nefungujou, takže víte co?! xD Já sem ty blbosti dávat budu. 8)

A jestli je to první pomoc, nebo poslední, se ukáže časem... x)

A teď z jinýho soudku... xD Jakýho jste měli Silvestra? x)

U mě úplně na hovno. Ne, že bych pohrdala Silvestrem v (začarovaném) kruhu rodinném, ale nebylo to tak úplně podle mejch představ. A protože vím, že ideálního Silvestra nestrávím nikdy, začínám ho pomalu, ale jistě nenávidět. Horší start do novýho roku jsem si nemohla přát, a přebijou ho jenom fotky dvojčat z Malediv 2011. x) Tak na pět minut. x)

Doufám, že mě v týhle těžký chvíli podržíte, a předtím, než si to půjdete znovu rozdat se svým půlnočním objevem napíšete, že jste měli Silvestra úplně stejně na hovno. xD Vám ostatním děkuju, že jste se dočetli až ke slovům Novoroční projev a poprvý v tomhle roce se loučím... x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dewellyns dewellyns | Web | 5. ledna 2011 v 18:31 | Reagovat

ach zlatičko..
Moj silvester bol tiež totálne.. SHIT. tiež nie podla mojich predstav.. ale, povedala som si "noa čo?" je to len SILVESTER len nový rok... :) "pařit" možem hocikedy...

A do kelu... prestan už depkarit, ved to nikam nevedie.. :/

2 Mishell Mishell | Web | 6. ledna 2011 v 20:42 | Reagovat

Vianoce síce ušli, to som už písala, ale Silvester bol fuckerský, pretože som bol u BABKY ako každý rok, takže neboj. NIE SI SAMA!!! :D

Ale dúfam že to už nebude dlho trvať, a onedlho sa odosobním. :D A na Silvestra budeme ty, ja a Dew spomínať na staré časy a popritom... spomínať na staré časy, a ak si ešte k tomu náhodou spomenieme na staré časy, bude to toľko nostalgie, že to ani neustojíme.

:) Ešteže mal môj brat nejaké ohňostroje (či čo), ktoré pustil o polnoci, lebo inak by som bola vhodná ledatak pre seriál "Zběratelé kostí", a aj to by mi bolo naprd, keďže je to... vymyslené.

Ale tvoje články sú vždy bezkonkurenčné, a ak raz zrušíš blog, úprimne ti hovorím, že ťa zabijem. Ahoooj. :))

No vážne. Ani to neskúšaj. Milujem tvoje články! :D ♥

3 Mishell Mishell | Web | 6. ledna 2011 v 20:43 | Reagovat

Po prvé, bolA som u babky (?!), a po druhé, zabudla som dodať, že to bolo na DEDINE, ktorá by na uvítacej tabuli mohla mať vypísané veľkými písmenami "RIŤ SVETA", a nikto by sa nesmial. ani by sa neuchechtol.

... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama