Září 2010

Aristokočky... ;)

29. září 2010 v 19:39 Tokio Hotel- animace
Jako maj sestřičky moc zázračně probudit život v dědoušcích, maj chlapci z Tokio Hotel moc probudit NÁS VŠECHNY... xD Z letargie mě vytrhlo focení pro italskej Vogue, a my se teď půjdeme podívat, co tomu předcházelo... ;)


"Bille... Mě už se nechce fotit pro další časopis..."
Vogue... ;)"Prosím? Jsem se asi přeslech, ne?! Tohle není časopis, tohle je Vogue! A navíc už jsem tu smlouvu omylem podepsal... Takže ještě jednou- pro co fotíme?!"

http://i51.tinypic.com/316p9uv.jpg

"Fotíme pro Vogue..."


"Tak je hodný chlapec. Tak si tamhle stoupni, a jdeme na to..."


Poselství budoucím generacím... xD

4. září 2010 v 19:39 Různé
Promiňte, chtěla jsem se ozvat už dřív, ale od posledního článku myslím jenom na to, jak je čas relativní pojem... xD A v jednom z návalů sebelítosti jsem si uvědomila, že kdybych teď umřela, tak po mě nic nezůstane, ani pes po mě neštěkne (jenom Majda ;))... ;) Takže svoje životní dílo vidím v tomhle blogu a proto ho musím ještě řádně přikrmovat... ;)

Zjistila jsem, že jsem se tu nikdy nezmínila o svý minulosti, a zároveň jsem narazila na článek u Macika, s jejíma oblíbenejma písničkama z dětství, takže Obi šla a vykradla další skvělej nápad... ;)

A tady jsou. ;) Hity mého mládí... ;)


Ne, dobře... ;)


Již potřetí... xD

1. září 2010 v 19:39 Tokio Hotel- články
Dnešní článek jsem chtěla věnovat svojí milovaný škole a chápavým paním profesorkám, protože jsem vděčná za každej další rok studia. x) Ale něco mi do toho vlezlo... Bill s Tomem maj ZASE narozeniny... ;)

Takže žížalky moje... xD My všichni jsme už dosáhli věku, kdy není čas na slova, ale na činy. xD A proto vám chci oznámit, že zatímco vy dneska budete nespoutaně jíst, pít a souložit, my na vás budeme myslet, pouštět si videa, a někdo (já) možná uroní slzu nad tím, jak ten čas letí...

Všechno nejlepší... x)

jik.gif
B- day... ;)