Prosinec 2009

HAPPY New Year... ;)

31. prosince 2009 v 19:39 Různé
Už to vidim, že jestli se to nerozhodnu napsat jednim vrzem, tak ten článek budu pětkrát předělávat, takže to nebudu moc natahovat a jedem... xD
Máme po Vánocích. x) Některý jsou tomu rádi, např. moje máma, (který jeden její známej z Moravy napsal: "Aji ja su rad ze je poňich.") a některý se už těší na další a na to, co je příští rok čeká. ;) Pojďme na chvíli zapomenout, že podle astrologů má stát za hovno... x)
Nejdřív chci poděkovat všem lidem, který sem pravidelně chodí (na prvnim místě se tradičně umístily Mishell s Dewellyns x)) i těm, který sem zavítali jenom jednou, protože nám stejně zvýšili návštěvnost. ;) I když se to teď tak nejeví, tak jste můj zdroj inspirace, protože bez vás bych sem neházela články asi vůbec, ale je mi blbý vám všem nepopřát do Novýho roku: hodně štěstí, zdraví (i to psychický, ale Dewellyns má výhodu, že jí buď můžu popřát depku, nebo nemusim. x) Podle toho, jak bude chtít. ;)), ať najdete letos svojí spřízněnou duši, pokud jí ještě nemáte (ať už se jedná o nejlepšího přítele, nebo lásku x)), a... Bože, už nemůžu... Dojali jste mě. ;)
A protože postupem času zjišťuju, že to, na čem opravdu záleží, je smysl pro humor (když je člověk ve sračkách, ale bere to s humorem, hahaha...), tak se podělim o pár videí, který mě docela rozsekaly... xD (Jestli jsou trapný, tak řekněte. ;) Já půjdu makat, abych neměla čas vyhledávat blbosti na internetu... xD)

Můžete se smát, nebo brečet- čeští politici... ;)


Teď něco nejen pro nás kočkaře- frustrovaná číča... xD


A nakonec se rozněžníme... ;)


Tak, to by byla dnešní bilance. ;) Venku nějaký plantážníci pouštěj rachejtle (asi na ně vyběhnu s holí ;)), takže se nemůžu soustředit, ale beru to s humorem. ;)
Ještě dodatek a můžete se jít ztřískat... xD- Miško, ty koukej dorazit na koncík, nebo si budeš dosmrti vyčítat, že jenom na Deví házel Bill významný pohledy (a když si to nebudeš vyčítat, tak MY ti to budem vyčítat. I po smrti. xD). x)
A že si do Novýho roku nedávám předsevzetí, tak teď si jedno dám: k Dewellyns a Mishell zkusim vždycky správně přiřadit jejich jména... ;)

Tokio Hotel- takovej normální den... ;)

20. prosince 2009 v 19:39 Tokio Hotel- fotky
No je to možný?! Teď by se mi to psalo, co?
Ale k věci. x) Udělala jsem si výlet do Afriky a na 30 000 000 km jsem náhodou narazila ZROVNA na ně (ach jo... xD). x) Takže se ze mě na jeden den stal zuřivý reportér... x)

Nejdřív mě pozvali na romantickou večeři při svíčkách (nevim, co tam dělali tři)...
... a rozhodli se, že jim to jídlo nechutná... x)
..., že prej si daj něco jinýho. ;)
Moje pozn.: Taky si tu nesvatou trojici ve Stmívání mohli střihnout oni. A ne, aby jim oni místo toho tu roli vystřihli...
Když jsem jim utekla, tak se šli zabavit něčím jiným...
Tom: "Ty jo, Bille! Pojď, zahrajem si o támhletu holku..."
Bill: "Hmmm..."
Tom: "Lidi, to nešlo. Stejně jsem vyhrál já, protože Bill ho má takovýho!"
Bill: "Ale ty jseš vůl..."
*Ale stejně byl nějak větší, než ten můj...*

Btw, já vim, že jsem psala DEN. ;) Ale napsala jsem den a myslela večer. xD

Prasečí chřipka... :,(

18. prosince 2009 v 17:50 Obrázky:)
Já vim, že je to vtipný, když ale mě dneska rozhodí všechno... xD
Do lesa jsem nakonec nešla. Sotva jsem vytáhla paty z baráku, cejtila jsem, jak mi zamrzá i jícen, takže i kdybych v tom lese nechtěla umřít, stejně bych neměla na výběr. ;) Takže jsem došla jenom k Penny a zpátky a koupila jsem tam mámě čokoládu. Nakonec představovat si, jak se válím ve sněhu a hystericky brečím, můžu i doma. ;)
P. S.: Je zajímavý, že k tomu, abych napsala víc jak dva články za měsíc, mě paradoxně donutí stav, při kterým se lidi jenom válej v posteli... ;) Takže pokud chcete víc článků, začněte se ke mě laskavě chovat hnusnějc. ;) OK, už se mi z těch svejch keců o depresi samotný chce zvracet, takže si jdu pustit Stmívání. Paradoxně... ;) (Tim nechci říct, že by se mi ze Stmívání chtělo zvracet, Ani... xD)

World Behind My Wall...

17. prosince 2009 v 19:39 Tokio Hotel- supr videa ;)
Jak začít? Skoro už jsem zapomněla psát. x) Piju tady čaj, protože na mě něco leze, ale možná je to jenom psychosomatický onemocnění. x) Nějak mám depku. Asi to bude tou Zimou, ale nikdy na mě takhle nepůsobila, takže v tom asi bude jinej aspekt. Jenom nevim jakej. Nebo se jenom ukládám k zimnímu spánku a moje tělo o tom ještě neví, takže proti tomu bojuje. x) Ale ne, už dlouho si řikám, že je čas vypnout. Někam si zalízt, nic nedělat a jenom regenerovat. Pak se možná seberu a budu mít sílu do dalšího boje. x) A pokud možno u toho neposlouchat depresivní písničky, k čemuž mi novej videoklip tokiáčů moc nenahrává... Schválně jsem napsala World Behind My Wall. Protože to je místo, kam se chci momentálně schovat před světem. Dobře, tak si říkáte, že když se nechci s nikým bavit, tak co sem cpu tenhle výlev, ale přišlo mi nefér nemít tady už pár měsíců novej článek a dělat, že o tom nevim. ;) Takže, i když mi to trhá srdce, je tohle poslední článek na dlouhou dobu. Doufám, že se neprokážou pomluvy, že s blogem končíme, jako správný, ale netroufám si říct, kdy se zas rozjede... To podstatný jsem řekla, ale kvůli tomu jste sem asi nepřišli, takže k jádru věci. ;) Videoklip je v německý verzi (počkat, nechoďte ještě...) a musim říct, že se mi líbí víc, protože v němčině ten klip ještě nemám naposlouchanej. ;) Taky videoklip je promakanější... OK, od anglický verze se liší asi dvěma záběrama, ale přece jenom v tý německý se nemusíte první minutu dívat jenom do ohně, odrážejícího se v Billovo dramaticky přivřenejch očích (tohle už jsme někde slyšeli, co, deví? ;)), ale prohlídnout si celou kapelu. x) "Vydržela" jsem začátek a pak už jsem se jenom dojímala záběrama z klučičího soukromí. ;) Vlastně soukromí... Je smutný si uvědomit, že už skoro žádný nemaj a většinou je natáčí kamera, ale kdybych se měla pozastavovat nad všema relativně smutnejma věcma v životě, tak bych pro samej pláč neměla čas psát články. ;) A to by určitě vadilo jak mě, tak vám. ;) Takže kdo jste tady vydržel, tak se mnou teďka můžete šmírovat kluky zas z trochu jinýho úhlu... (Billa hlavně zepředu, protože z jinýho úhlu ho není vidět. ;))

Jestli nemáte takovou životem vycvičenou trpělivost, jak já, tak ty zajímavý části začínaj od 1:30. ;)

Ony vlastně budou Vánoce... xD Takže aby mě nenařkli za nedodržování tradic, tak přeju svojí rodině (ahoj mami... xD) všechno nejlepší. x) A taky kamarádům (mým drahým kamarádům z odboje... x) I těm virtuálním. x)) Každej si zaslouží bejt šťastnej (kromě těch, co si to nezaslouží x)), takže těm, co si to zaslouží, posílám takovouhle...
A těm, co si od nikoho pusu nezasloužej přeju, ať se víc snaží. x)