Listopad 2009

Varování...

19. listopadu 2009 v 19:39 Obrázky:)
... - černej humor. 8)
No co, když o tom můžou Rammsteini zpívat... ;)
Jinak tenhle článek je asi poslední v tomhle plodným období. Hádám, že 14 dní tu zas nic nebude, ale počkejte, až přijde do kin New Moon, to tu velkoryse nechám prostor pro Aniho řádění... ;)

Čumíš na mě? xD

18. listopadu 2009 v 19:50 Různý videa
Provařený video. x) A jednou už tu dokonce bylo, ale když jsem se chtěla kouknout, odkaz nefungoval. To je tak, když na to autor čumí tak dlouho, až se mu to omrzí a pak to smaže. Takže i když vypadnul Ben, pojďme se zkusit zasmát... ;)

Crash...

18. listopadu 2009 v 19:39 Tom- fotky
Nejdřív smutná informace- Bill měl bouračku (antifans nejásejte- přežil). To už všichni z "našeho" tábora samozřejmě ví, jenom jsem líná sem házet žhavý info hned, jak se objeví. ;) Nic se mu nestalo, jenom najel do svodidel, když se vyhejbal nějakýmu magorovi, kterýho asi honila Kobra 11... x) (Snažim se bejt vtipná, aby mi ta informace nepřišla tak děsivá. ;)) Vim, jaký to je, když je člověk takhle relativně blízko smrti... To jsem si jednou nasadila sluchátka (spíš jsem je ještě nikdy nesundala) a chystala se přejít křižovatku. Jdu, a najednou (hulahop xD) se odněkaď vyřítil kamión a přejel mi přímo před nosem. Ještě se o mě otřel, takže jsem automaticky šokem zmrzla a zůstala stát uprostřed křižovatky, zatímco ten kretén jel dál. Pohnout se o milimetr dopředu, tak mě smete. Ne, že bych od tý doby začala věřit v Boha, ale... No nic, važme si života, nikdy nevíme, co nás v něm pěknýho čeká. ;) Já ale vim, co přijde pěknýho teď... xD
Proč na mě někdy takhle nemůže čekat doma a zeptat se, jakej jsem měla den? ;) Teda kdyby mu nevadilo, že pořád odpovídám: "Krásnej, nááádhernej... A ty oči..."

Devátenáctsetosmdesátdevět

17. listopadu 2009 v 19:39 Různé
Čím víc přemejšlím, co napsat, tím míň se to dá číst, ale dnešní datum jsem nechtěla nechat jenom tak prolítnout. Jo, prolítnout, protože (a teď asi poprvý v životě promluvím, jako dospělá) čas hrozně letí. A čím je člověk starší, tím si to víc uvědomuje a o to větší má depku, takže příští rok už sem nic nenapíšu. ;) Celej den koukám na záznam postupně se rozpadajícího nesmyslnýho režimu (on člověk ani dneska nemá šanci koukat se na něco jinýho, ale je to dobře) a na to, jak se konečně ke slovu dostala svoboda. Tenkrát mi byl rok a den a měla jsem z toho kulový, ale dneska si tu atmosféru dokážu představit a jsem z toho dojatá. x)
Protože jsem teď líná zorganizovat pochod, kterej by vyjádřil moje znechucení nad komunismem a představiteli KSČSSD, musim protestovat jenom písemně. x) Doufám, že se jednou narodí generace, která nebude muset řešit problémy, který se řeší a která bude doopravdy šťastná. Ale nejsem Michael Jackson, v tomhle jsem spíš realista. ;) Tím samozřejmě nechci snižovat nic, co pro svět Michael udělal, protože ani já, ani nikdo, koho znám, se v týhle věci neangažoval tolik, co on. Prostě se snažil prostřednictvím toho, co uměl nejlíp, udělat svět lepší a nejen za to ho mám ráda. x)
Dnešní datum je taky významný tím, že má Ani narozeniny, takže tímto přeju všechno nej. xD
Rok 1989 nám dal nejen Billa s Tomem. x) Musíme si ho vážit...Asi si zapálim svíčku. x)Btw tu debilní složenkovou hantýrku jsem v názvu použila proto, že číslice to nebere. ;)

Zásek...

8. listopadu 2009 v 19:39 Různé
Zdravim všechny, ale nejvíc moje holky Mishell a Dewellyns. ;) Protože jsou to supr holky, je s nima sranda a rozhodně nedopustěj, abych se někdy chovala slušně. ;) Pozdravy si zaslouží taky pár lidí, který se tu mihli a se kterejma jsem (ne)slušně pokecala. x) (Bridget: "A vaše knížka je taky samozřejmě moc dobrá..." x) Tim chci říct, že takhle bych mohla pokračovat donekonečna. x) No, to zas ne, kdo si moje uznání nezaslouží, je drtivá většina profesorů, revizorů, ti, kdo chtěj zrušit stávku dopraváků a vůbec všech lidí, který mi chtěj znepříjemnit život. ;)) Poslouchám World Behind My Wall, vyřvávám s Billem refrén a když dořvu, myslím na různý věci. Třeba na pád berlínský zdi a na Berlín samotnej, jak je tam hezky... Na vystoupení TH na MTV EMA a samozřejmě na jejich výhru. x) A tak. x) No ale proč to píšu... Jednak proto, že si můžu dělat co chci (xD) a taky protože mě mrzí, že zanedbávám tohle miminko. Roste si jako křoví u cesty. xD Protože maminka nemá inspiraci. Jediný, na co se zmůže, je občas sem napsat, že nic novýho nepřibylo... ;) Jestli vám to vadí stejně, jako mě, nezbyde nám, než čekat...
...
...
...
Dneska to ještě vypadá bledě. xD Dokud sem Ani něco nehodí, obávám se, že z mojí strany to tu dočasně pozastavuju. Dokud mi inspirace nedá přes hubu. x) A jestli fungujou životní paradoxy, bude to už zejtra. x) (Toho se nikdo nechytejte, to je spíš černej humor. ;))

God Bless You... xD

1. listopadu 2009 v 19:39 Různé
Tak jsem se rozhodla už dýl neignorovat blog. x) Ne, věřte mi, já sem ráda hážu články, ale na to musim mít inspiraci a tý se mi teďka nějak nedostává. x/ Paradoxně. Ptž teďka se toho kolem Tokiáčů děje hodně, ale já už se dávno neorientuju v tom, kde ten den zrovna udělali rozhovor, fotky, koncík,... Jedinej koncík, kterej vstoupí do mojí historie (teda co se týče Tokiáčů x)) je ten, na kterej se poprvý chystám vyrazit- Praha- 15. 3. 2010! xD Lístky už mám, do sektoru 117, ale nehledejte mě, budu v rauši... ;) Lístky jsem taky sehnala zajímavě. 26. 10. jsem zaregistrovala, že už se na ticketpro prodávaj lístky.
Když se mi za čtvrt hoďky přestaly klepat prsty, tag jsem si najela na plánek arény, abych čekla, kolik je ještě volnejch míst. A vyděsila jsem se, ptž všechny sektory nejblíž pódiu už byly zabraný! Jenže to byl večer, všechny prodejny už zavřený, tak jsme se domluvily s kámoškou, že je pojedem koupit druhej den. Sešly jsme se... Sakra, koukám, že je ten článek nějak dlouhej- zkrátim... xD Prostě v žádný prodejně ticketpro nevěděli, kdo Tokio Hotel jsou, takže jsem se rozhodla vzít osud doslova do vlastních rukou a rezervovala jsem lístky na ticketpro. Až pak jsem si přečetla, že rezervačka platí jenom do druhýho dne a ještě ke všemu se musí zaplatit na prodejně. Fajn, kouknu, který prodejny maj druhej den otevříno- žádná. Volám na jedno místo, kde se dozvím, že lístky maj, ale že za čtvrt hoďky zavíraj. Za 5 vteřin jsem oblečená, běžim si půjčit prachy od jednoho zdroje, o kterým vím, že prachy vždycky má, ale tentokrát je nemá, nebo aspoň ně tolik, kolik potřebuju. Tak jsem doplatila ze svýho a běžim na místo, o kterým se mylně domnívám, že je to ta prodejna, ptž o jiný u nás nevim. Vletim tam a zařvu: "Tak jsem tady pro ty lístky." Za chvilku mi dojde, že jsem volala do upe jiný prodejny. Zničeně jsem vyšla ven a zavolala jsem tam, kam jsem volala předtím. Ženská v telefonu řekla, že na mě s tou zavíračkou počká a nasměrovala mě. Za nějakej čas (protože mě zdrželi důchodci, který se na ulici automaticky pletou přede mě, když někam spěchám) držim lístky v ruce a jsem moc ráda. x) Schválně jsem nechtěla dát průchod emocím, ptž by to se mnou už seklo. No, to by bylo pojednání o vstřícnosti českýho kulturního systému a kdo si to přečet, vůbec nijak ho to neobohatilo. ;) Teď ještě aby to bylo kompletní- Valentino Rossi má devátej titul mistra světa a včera jsme byly s Ani a její mámou na This Is It. x) Lidi, to je pecka, vůbec vás nechci nutit, ale když na to nepůjdete, neměl váš dosavadní život vůbec smysl. ;) (Samozřejmě nechci urážet vaší inteligenci, ale to neberte vážně. x)) Fag, Michael každejch 30 vteřin zapískal: "God Bless You." a vůbec nevypadal, že by to turné neměl zvládnout. Choreografie super, všechno super, písničky byly na turné trochu zremixovaný a chci si je stáhnout, ale bohužel nemám odkud a asi ani mít nebudu. Doufám, že ten film bude v půjčovnách, nebo půjde stáhnout, tohle musim vidět ještě jednou. xD A to nemluvim z pohledu fanatickýho fanouška. ;) Že to bylo dobrý, musí uznat každej. 8) Říkala jsem něco o tom, že ten článek zkrátim, tak to zkracuju- teď... xD Nevim, kdy přibude další článek. Možná zejtra, možná za dlouho, ale blog nepozastavujem. Jenom než se mezi těma tisíci fotkama atd. najde něco, co mě zaujme, bude to možná trvat. x) Ale přece jenom se něco našlo- Tomova hláška na závěr (on ho nenechá bejt xD)... xD
Řekněte nám o vašem prvním polibku.
Georg (přemýšlí)
Tom: Nebyl to polibek, který si ode mě dostal včera?