Září 2009

Tokiáči na Fan Party...

30. září 2009 v 19:50 Tokio Hotel- fotky
Já vim, že se opakuju, ale hezkejch fotek (objektů) není nikdy dost. x) Nebo je to tim, že jsem měla absťák po jejich novejch fotkách a teď sem hážu každou blbost? (Na tuhle otázku výjimečně můžete mít negativní odpověď. x)) ;)Z Říma...

30. září 2009 v 19:39 Tokio Hotel- fotky
Ono je vám to zahalování stejně ho*no platný, vařili jste se zbytečně... ;)

Hoodně fotek (MTV Coca Cola Live)...

29. září 2009 v 19:39 Tokio Hotel- fotky
Dejte mi čas... Já si na Billa jednou zvyknu, jako pokaždý, ale dejte mi čas... xD
My jsme si všimli, Bille... ;)
Opět úsměv č. 5... ;)

Ofiko plakáty k New Moon...

29. září 2009 v 19:38 ♥Twilight♥
Tak jsou konečně tady, i když se dalo tušit jak budou vypadat, ale i tak jsou moc pěkný x)...Jsem tak strašně utahaná že nemám ani sílu vymyslet oduševnělejší článeček, tak se jenom dívejte x)


AnOtherMan magazine...

28. září 2009 v 19:48 ♥Twilight♥
Nový, prý podzimní fotečky z Robova photoshootu...Já prostě miluju ten jeho zmučenej výraz...Chtěla bych "trpět"s ním xD


Simply the Best...

28. září 2009 v 19:39 Valentino Rossi
Valemu závodění asi málo vynáší, zase se vrhnul na reklamu... x)

Věřim, že v Neděli vyhraje. x) A i kdyby nevyhrál, stejně je z nich nejlepší a nejhezčí, a proto sem taky dávám jeho videa, abych na to náhodou nezapoměla... ;)

Grey twins...

27. září 2009 v 19:49 Tokio Hotel- fotky
Tom zkracuje trika a mikiny. x) Jen tak dál. xD Klik... x)

Pracanti z Moto GP... xD

27. září 2009 v 19:39 Valentino Rossi
Dneska jsme se museli obejít bez závodu, protože okruh, ve kterým se dneska mělo jet, není dostavěnej... x/ Jako kompenzaci sem dám super video, který ukazuje, jakej si 4 závodníci našli vedlejšák... xD Herecký výkony všech mě dostaly, zvlášť Colinův ve 2:14... xD

Ale jinak je moje jednička stejně Valentino. x) Úplně chápu reakci chlápka, když ho uvidí za stolem. xD
Teď sem hodim ještě pár fotek z jednoho good blogu, kterej jsem dneska objevila x)...

Můj cestovatel...
..., kterej to umí i s dětma. x) Jak sám říkal, ještě si chce odjezdit pár sezón a pak si pořídí vlastní. ;)
Tahle fotka mě zvlášť dojala ;)...
Zase si nechává narůst na hlavě řepu, aby jí na léto mohl shodit, ale stejně ho miluju... xD
"Tak Obi, necháš mě aspoň při jídle?"
"Ne. A všechno ti to snim."

Svědci Jehovovi a další vtipy... xD

26. září 2009 v 19:49 Vtipy ;)
Někdo klepe na dveře, a tak jde pan Novák otevřít.
Než však otevře, obezřetně se ptá:
"Kdo je tam?"
"Svědci Jehovovi."
"Co chcete?"
"Chceme si popovídat."
"A kolik vás je?"
"Dva."
"Tak si popovídejte."
***
Partyzáni se schovají před fašisty v jeskyni. Fašisti se zastaví před jeskyní a rozmýšlejí, kde jsou partyzání. Tak, jak si povídají, partyzáni jim dělají ozvěnu.
Fašista: "Kam se asi schovali?"
Ozvěna: "Kam se asi schovali?"
Fašista: "Asi jsou v lese."
Ozvěna: "Asi jsou v lese."
Fašista: "A co kdybychom hodili granát do téhle jeskyně?"
Ozvěna: "Asi jsou v lese..."
***
"Tatínku, já už nechci do Ameriky."
"Nekecej, a vesluj!"

Název v tomhle případě není důležitej... x)

25. září 2009 v 19:49 Tokio Hotel- animace
Tomí... Viď, že sis nezměnil tyhle krásný copánky, který všichni obdivujou? ;)
To by bylo, abys zase neperlil. x) Pro ty, kterejm unikly titulky:
Překlad Evelyn:
Ingrid: Opravdové vlasy nebo přidělané?
Tom: Mé vlastní.
Ingrid: To jsou tvé vlasy?
Tom: Skvělé, že?
Ingrid: Kdo to dělá?
Tom: Žena.
Ingrid: Takže máš ženu?
Tom: Ano, mám jich mnoho!
http://s4.tinypic.com/2lly7uo_th.jpg
Šílenec za piánem. ;)

Bill detailně...

25. září 2009 v 19:39 Bill- fotky
Ukaaaž... No. xD Nevypadá to špatně... xD Koukám samý jedničky... xD
A abysme v těch kategoriích neměly takovej bordel, ještě sem hodim krátký video, jen tak pro představu. x) Bill se tam mihne asi na 0,1 sekundy, můžeme si ho opravdu jenom představovat... ;)

Lidi, tuhle větu sem píšu krátce před zveřejněním, původně v článku vůbec nebyla. Teď sem viděla Billa i zepředu a... totálně to zazdil, na to si asi tuplem nezvyknu... xD Co bych teď dala za jeho dredy... A Tom má prej taky novej účes. Jenom to ne, copánky mu slušej. Viděla jsem video ze studia, kde hraje nějakou krásnou písničku na piáno (dobře, ne zas tak krásnou, ale je to tím, že jí hraje on), takovou pomalou a smutnou... Stejně, i kdyby házel sebevíc drsný pózy, vždycky mě nakonec ujistí, že je to můj brouček. ;) Už se kluci, pořád neměňte, my vás máme rádi takový, jaký jste. Jenže vy jste holt experimentátoři, na to si budem muset zvyknout. ;) Ale na to, že jsou tokiáči po dlouhý době zase na prvním místě v T- music chart, si zvyknu moc ráda... x)

Nový ukázky písniček...

24. září 2009 v 19:49 Tokio Hotel- různé
Tentokrát jejich začátky... xD Jednou už tady totiž ukázky byly, ale mám dojem, že jsem je smazala, ptž odkaz byl nefunkční. x/ A co nám to tady bude zabírat místo... x) Takže teď můžete písničky posoudit zase z jinejch časovejch úseků. Ale my nechceme úseky, my už chceme celý písničky! xD Ach jo, škoda, že nejsem hacker, to bych si už dávno stáhla celý cédo a s ničím se už nenervovala... x) Takže ty písničky opět...
Osmička zatim vede. xD Je to osud, osmička je podle data mýho narození moje životní číslo. ;) A i ty ostatní jsou zajímavý... x) Počkala jsem si, až se zase nashromáždí dost informací o klukách, a zaujalo mě, že Automatic prej u fanoušků propadnul. Nicméně teď jsem zas četla, že je v německým žebříčku na druhým místě. Za kým jiným, než za Rammstein... ;) Taky se natočil super rozhovor s Billem a Tomem, kde sami sebe uráží. xD Jedny z nejčastějších slov, který zazněly, byly teplouš, holka a pár sprostejch výrazů. xD Nj, i sebeironie je způsob, jak se vyrovnat s nenávistí ostatních. ;) A nakonec jedna smutná zpráva: dvojčata se chtěj odstěhovat do L.A.

Dám nám teď pár vteřin/minut/hodin/dní/let, abysme se s tim vyrovnali a zatim budu držet palce, aby nezapoměli na svůj rodnej kraj. A na náš rodnej kraj. x)

Už se perou! xD

24. září 2009 v 19:39 Tokio Hotel- fotky
Myslela jsem, že je to montáž, ale je to dobře vymyšlená fotka. x) Ten Billův výraz... xD Nenávist 4. xD Ale tenhle zápas nevyhraje, Tom se rozhodl použít svojí nejsilnější zbraň. Aspoň mě by ten pohled odzbrojil... x)
Tohle si v kompu nenechám pro sebe. x) O 10 minut starší, o 10 minut krásnější. x) Ale jak kdy, někdy mi přijde, že se perou i o to, kdo se bude líbit víc. x)

Billův novej účes!

23. září 2009 v 19:49 Bill- fotky
Omlouvám se, že sem tolik nepřibejvaj novinky ze světa TH, jak bych chtěla, ale mám období, kdy mě múza zrovna nelíbá. x/ Ale aby tady Ani nedřela sama, a taky protože to, co sem hodim, nelze ignorovat, here it goes... ;)

Můj názor je nečekaně střízlivej. x) Dám si deset otčenášů za to, že jsem si dovolila pochybovat, že by si Bill zmrvil hlavinku nějakou hrůzou. Ale nebudu říkat hop, dokud nepřeskočim přes hranice a neuvidim ho zepředu, i když mu to sluší ze všech světovejch stran. x) Ale po dikobrazovi se mi bude stejskat vždycky, o tom žádná. x) Ani na dredy jsem si nikdy stoprocentně nezvykla. No co, důležitej je tady Bill, ne jeho vlásky... x)
Ejhle, do Billovo kategorie se vetřel i Tom. ;) Ale bylo by krutý je od sebe rozdělit. ;) Btw zajímalo by mě, jestli spolu každej den konzultujou i to, co na sebe navlíknou, že jim to vždycky tak ladí... ;)

Už budu, už budu... xD

22. září 2009 v 19:13 ♥Twilight♥
Nádherná nádherná( Bridget xD) sada foteček z natáčení, ještě jsem je nikde neviděla... Jako vždycky sem dám hlavně Roba, ptž z něj na těch fotkách prostě nemůžu ♥♥♥...


Kliiiiid...xD

22. září 2009 v 19:10 ♥Twilight♥
Takže, všichni fanoušci obou táborů se uklidní, zhluboka se nadechnou a...dobře, teď můžete začít ječet xD...Berte to tak, že tahle fotka spojuje naše dvě velký lásky v jednu xD
A ještě se k tomu všemu na netu prodávájí tyhle placky!!! xD Jak bohužel xDAll in one...x)

20. září 2009 v 13:31 ♥Twilight♥
Mixík všech trailerů co se objevily, užijte si úžasných 6 minut x)Aby ses nám nerozpustil... x)

19. září 2009 v 20:23 ♥Twilight♥
Robísek si vyšel na noční procházku a trošku zmoknul, vypadá že je mu to úplně jedno...Asi ví že je sexy i mokrej, možná ještě víc xD Napadaj mě samý nemravný věci a jelikož ještě není po desátý hodině, tak radši rychle jenom ty fotky x)


Kdyby jenom šeptalo...:(

19. září 2009 v 16:51 Citátky...
Hledat lásku? Nesmysl- říká rozum. Směšné-tvrdí hrdost. Riskantní- brání se zkušenost. Ale samota mě zabíjí, šeptá srdce...


Robsten...

19. září 2009 v 12:58 ♥Twilight♥
Tak jelikož jsem teď úplně sama samotinká, tak se musím přiživovat na lásce někoho jinýho x). Jen jsem tak brouzdala po youtube a našla jsem tam asi tisíc videjek který maj dokazovat to, že spolu Kris a Rob něco mají. Některý jsou věrohodnější než jiný, ale i tak je na to hezkej pohled. Nevím proč, ale mě se prostě libí ta představa že by byli spolu. Sice se užírám žárlivostí, ale to je fuk, když už má mít někoho jinýho než mě, tak jí xD A stejně jestli spolu tajně nechodi, tak spolu rozhodně spí, takže to vyjde nastejno x) Tak sem dám pár videjek ať se máte taky na co koukat a závidět x)

MTV Music Awards 2009- jejich slavný skoro polibek který si nacvičili kvůli ceně za nejlepší filmový polibek...a že se jim to povedlo x)


Tohle videjko se mi líbí, Rob je tam neuvěřitelně sexy...Spíš jen věnované Kristen a Robovi než že by to mělo něco dokazovat, ale líbí se mi ta písnička x)


Překrásný video z focení photoshootu pro Vanity Fair...Jim to prostě spolu taaak sluší x)


No a nakonec 8 důkazů o tom že "Robsten" není výmysl...Noo, když něco chcete vidět, tak to vidíte, já teda spíš dost věcí nevídím, ale i tak věřím že ty dva jsou spolu:)


A ještě bonus