Červenec 2009

Události posledních dní...

20. července 2009 v 19:59 Různé
Než sem naflákat 10 článků o jedný větě, radši z nich udělám jeden velkej. ;) Události posledních dní by se daly shrnout takhle: David Jost potvrdil, že nový album tokiáků vyjde první tejden v Říjnu a bude se jmenovat Humanoid! Ten název mě dostal, včera jsem koukala na Vetřelce 3 a vybavil se mi humanoid Bishop. xD Další zajímavá zpráva- Bill s Tomem jsou prej vegetariáni a mají jít tenhle tejden na večeři s Chantelle. Nevím, co je horší, jestli se bát o jejich zdraví (už takhle jsou, jak tyčky. Btw Michael Jackson byl taky vegetarián, a to se na jeho zdraví nepodepsalo zrovna dobře), nebo o to, že nám Chantelle jednoho z dvojčat (nebo oba xD) ukradne... No a poslední věc ze světa TH, která mě zaujala- Tom přemejšlí, že by si pořídil miminko. Takovou myšlenku napsal, když dal na svůj blog fotku týhle hračky:
, ale nakonec ho to přešlo. Přece jenom si uvědomil, že ta hračka se líbí hlavně jemu. xD Jinak kdo myslíte, že byl v Moto GP včera v Německu na prvním místě? Nápověda- ten týpek už tady má i rubriku. x) Takže nic novýho pod sluncem, jenom je mi líto, že ho letos neuvidím v Brně. Snad příští rok. x)
Tak, všechno jsem si tady zrekapitulovala (poslední dobou mi vyhazuje paměť), a jestli jste v tom článku našli nějakou životně důležitou informaci, tak jsem zabila dvě mouchy jednou ranou. Čus. ;)

Chudák Gustav...

16. července 2009 v 19:49 Tokio Hotel- články
Takhle našeho bubeníka zřídil jeden magor na magdeburský diskotéce. Údajně proto, že se bavil se svojí holkou, ale to je blbost... Nějaký vyholený palice ho poznaly, zaútočily na něj láhví od piva, a výsledek je víc jak 36 stehů. Hodně krvácel, ale přesto podal šéfovi baru ruku a řekl, že je mu líto, co se stalo... Nechápu, jak někomu může vadit zrovna Gustav, je to bezproblémovej kluk. Zakládal si na tom, aby ho v jeho rodným Magdeburgu nedoprovázela ochranka, a takhle to dopadlo. Mám na ty omezence vztek. Nikdo nemá absolutně žádný právo urážet a napadnout někoho jenom proto, že je slavnej...! Ach jo... Gustíku, mám tě ráda, brzo se uzdrav. x)

Michael rychtí v autě... ;)

14. července 2009 v 20:09 Různý videa
Cool písnička, kluci to na ní pěkně rozjeli (nejen autem)... xD

+ ještě jedno dobrý video- lechtivej majkl... ;) (Krásně se směje... xD ♥)

Vždycky si řeknu, že už přestanu projíždět youtube a hledat nový videa, ale to nejde... xD Tak ještě jedno sem dám. x) Když na něj koukám, musím se taky smát, ale je to zároveň smutný. Vždycky jsem měla Michaela ráda, ale až teď si nějak uvědomuju, jak musel trpět. Od týrání v dětství až po řadu křivejch obvinění, kterejma ho chtěly lidský hyeny zničit. Četla jsem článek, kterej začal pár dní po jeho smrti kolovat po internetu. Je v něm řada důkazů, že činy, ze kterejch byl obviněnej, nikdy nespáchal. Ani jsem si nikdy nemyslela, že by je spáchal. Byl obětí a přesto v sobě našel sílu rozdávat smích. Nikdy ho nepřestanu obdivovat...
Pro lidi, který by měli zájem přečíst si zmiňovanej článek (je ale sakra dlouhej. Nicméně může změnit váš pohled na věc)- je tady.

Bill přemlouvá... ;)

14. července 2009 v 19:59 Tokio Hotel- animace
www.tokiohotelfurimmer.com
Bill: "Pojď kecat..."
Tom: "Nejdu..."
Bill: "Poojď..."


Michaelovo poselství...

13. července 2009 v 20:09 Citátky...
Jestli chceme změnit svět, musíme se nejdřív podívat sami na sebe. Začni u toho, koho vidíš v zrcadle- změň sám sebe!

Michael Jackson

Mistrovství světa ponorek...

13. července 2009 v 19:59 Obrázky:)
Tak co, který fandíte? xD

Bebí... xD

13. července 2009 v 19:49 Tom- fotky
Joo, jak se hvězda zraní, musí se okamžitě jednat... ;)

Bill- covershooting...

5. července 2009 v 19:59 Bill- fotky
Zatim poslední fotka přidaná na Tomův blog. x) Musim říct, že tam Tom dává docela dobrý tipy na muziku, Eminema už stahuju... ;)

Zloděj v obchodě?

5. července 2009 v 19:49 Tom- fotky
Ne, to si jenom Tom vybírá, v čem se nám bude nejvíc líbit... ;)


Tomův blog!

3. července 2009 v 19:59 Tom- fotky
Tak včera začal Tom na svůj novej blog přidávat články. x) Divila jsem se, proč píše o Kanye Westovi a rovnou nevyklopí nějaký žhavý novinky ze soukromí, ale zjistila jsem, že si holt budem muset počkat, on nám to určitě vynahradí. ;) Tady jsou screeny z Tomovo video pozvání na jeho blog... ;)
Tom: "Takže koukejte přijít, vám řikám!"